‘Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye jüriliği için Haluk Levent’e teklif götürdü’ tezi: Yalnızca arkadaşız

Morgoth

New member
O Ses Türkiye için yeni dönem hazırlıklarına başlayan Acun Ilıcalı’nın heyet takımı için AHBAP Derneği’nin kurucusu ve müzikçi Haluk Levent’e teklif götürdüğü ileri sürüldü. Toplumsal medyadan yaptığı açıklama ile 2022 yılında Türkiye’den ayrılacağını açıklayan Levent’ten ise argümanlara yönelik esprili bir karşılık geldi. Haluk Levent, “Sadece arkadaşız yemin ederim” sözlerini kullandı.

KORONA VİRÜSÜNE YAKALANMIŞTI

Son devirde kurucusu olduğu AHBAP Derneği’yle afet bölgelerine giden Haluk Levent, korona virüsüne yakalandığını açıklamıştı. Levent yayınladığı görüntüsünde “Doktor iki sefer aşı olduğumdan dolayı bu biçimde sağlıklı ve yavaşça atlattığımı söylüyor. Fakat ben neyi yavaşça atlatıyorum onu da bilmiyorum, dediğim üzere değişen bir şey yok. Ancak bir daha de birkaç konserlerim var onlar ertelenecek. AHBAP faaliyetlerimiz devam ediyor. bu türlü ZOOM toplantılarına giriyorum keyifli keyifli” demişti.

TÜRKİYE’DEN AYRILACAK

Sanatçı geçtiğimiz gün Twitter’dan yaptığı paylaşımda Türkiye’den ayrılacağını açıklamıştı. Levent, paylaşımında “Gelecek yılın 26 Kasım günü misyonu yeni arkadaşlarımızdan birisine devredip yurtdışına yerleşiyorum. AHBAP üyeliğim devam edecek. AHBAP’ta 6 yıl dolmuş olacak. Artık müzik yapmak ve kendime vakit ayırmak istiyorum. Yani 1,5 yıl daha katlanacaksınız bana” sözlerini kullanmıştı. (HABER MERKEZİ)