Adıyaman 1954 Spor Lideri Cevher Erdem istifa etti

PeLe

New member
Adıyaman 1954 Spor Lideri Cevher Erdem istifa etti Türkiye’nin şampiyon olan birinci bayan lideri unvanını alan Adıyaman 1954 Spor Lideri Cevher Fazilet istifa etti.

Misli.com 3’üncü Lig 4’üncü Küme’de puan farkı ile şampiyon olan ve Türkiye’nin şampiyon olan birinci bayan lideri unvanını alan Adıyaman 1954 Spor Lideri Cevher Fazilet, istifa ettiğini duyurdu.

‘İş yoğunluğu ve 2 çocuğuna vakit ayıramadığından’ ötürü Adıyaman 1954 Spor Kulübü Başkanlığından istifa ettiğini duyuran Cevher Fazilet, açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“Yaklaşık 2 yıldır içerisinde bulunduğum ve 1 yıl evvel heyecanla devraldığım Adıyaman Spor Kulübü Başkanlığı bakılırsavinden istifa ettiğimi siz kıymetli taraftarlara üzülerek belirtmek isterim. Hoş başarılara imza attığımız bir periyodun akabinde iş yoğunluğum ve 2 çocuğuma gereğince vakit ayıramadığımı farketmem beni bu karara almaya yöneltti. Gözüm asla geride kalmayacak zira; kulübe tüm ben ilgi ile hizmet eden epey değerli liderimiz Sait Aybak, spor kulübümüz için en güzelini yapmaya devam edecektir. Her daim Adıyaman Spor Kulübümüzün yanında olan Sait Aybak’ın bana olan takviyelerinden dolayı da ayrıyeten minnettar olduğumu ve teşekkür ettiğimi söz etmek isterim. Bu ayrılık yalnızca fiziken olacak ve ebediyen kalbim ekibimizle atacaktır.” (DHA)