Aras Kargo Anneler Günü’nde Çalışıyor Mu (9 Mayıs 2021) Aras Kargo Bugün Dağıtım Yapıyor Mu?

ahmetbeyler

New member
Aras Kargo Anneler Günü’nde Çalışıyor Mu (9 Mayıs 2021) Aras Kargo Bugün Dağıtım Yapıyor Mu? ARAS KARGO ANNELER GÜNÜ’NDE ÇALIŞIYOR MU?Aras Kargo Anneler Günü’nde kargolar çalışıyor mu sorusu yanıt bekliyor. 9 Mayıs 2021 Pazar Anneler Günü’nü oldukça buruk kutluyoruz. Tam Kapanma nedeniyle evlere kapandık ve dışarı çıkamıyoruz. Bugün Migros, ŞOK, A 101 ve BİM gibi büyük marketler de kapandı. Adeta hayat durdu! İnsanlar birbirlerine ve sevdiklerine kargolar aracılığıyla ulaşıyor. Peki, Aras Kargo Anneler Günü’nde çalışıyor mu, dağıtım yapıyor mu? Aras Kargo 9 Mayıs Pazar Günü çalışıyor mu? ARAS KARGO BUGÜN DAĞITIM YAPIYOR MU?İçişleri Bakanlığı, Tam Kapanma döneminde kargo şirketlerine izin verdi. Dolayısıyla bütün kargo şirketleri 17 günlük Tam Kapanma’da çalışacaklar. Şüphesiz bütün kargo şirketlerinin çalışma şartları ve koşulları birbirinden farklı! Hafta sonu çalışıp çalışmayacaklarına kendileri karar veriyor. Zorunlu durumlarda hafta sonu mesaisi yapıyorlar! Ancak Türkiye’deki birçok kargo şirketi cumartesi günü öğlen saatlerine kadar açık olup, öğleden sonra kapalı oluyor. Pazar günü ise hizmet vermiyor. ARAS KARGO ÇALIŞMA SAATLERİAras Kargo hafta içi 09.00 ile 18.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Cumartesi günü yine birçok kargo şirketi gibi öğlen arasına kadar açık olan kargo şirketi, öğleden sonra hizmet vermiyor. Gönderi kabul etmiyor. Aras Kargo, Pazar günleri ise kapalı oluyor ve hizmet vermiyor. kocaelidenge.com SİTESİNDEN ALINTIDIR.