Armağan Çağlayan’dan kendisini gaye alan AK Partili isme karşılık: Islah olun!

Morgoth

New member
Sunucu ve Youtube yayıncısı Armağan Çağlayan, 21 Kasım tarihinde Instagram hesabından yaptığı açıklamada akciğer kanserine yakalandığını duyurmuştu.

Çağlayan, hastalığını açıklamasının akabinde AK Parti (SKM) UİD Milletlerarası Demokratlar Birliği Belçika Lider Yardımcısı Disiplin Ünite Lideri Talip Oğuz tarafınca amaç alındı.

Oğuz, Çağlayan’a ait şu sözleri kullandı:

“Komedyen, mizahçı, dalgacı, Kemalist, algıcı, yalancı Armağan Çağlayan hastalanmış. Allah’tan geldik ve bir daha Allah’a döneceğiz”

Çağlayan’ın kendisine hastalığı üzerinden saldıran bireye cevabı şöyle oldu:

“Ben döneceğim ancak sizin üzere insanların döneceğini fazlaca sanıyorum! Islah olun umarım! Ya da olmayın! Olamayın!”

TEPKİLER ÜZERİNE BİR KERE DAHA AMAÇ ALDI

Oğuz, gelen yansılar üzerine Çağlayan’ın enflasyon, LGBTİ+ hakları üzere konularda attığı iletileri alıntılayarak bir sefer daha maksat aldı.

Oğuz, şunları kaydetti:

“Beni tanıyan âlâ bilir. hiç bir biçimde hastalığı konusunda, dalga mahiyetinde fikrim olmaz, olamaz. Rabbim sıkıntısı vermiş, şifasını da verir inşallah fakat yapımcıysan sanatçıysan o farklı. Siyasetçi de değilsin, işini yap ancak Twitter’da siyaset algısı yapacaksan kusura bakma.” (HABER MERKEZİ)