Berfu Yenenler’den Yeni Akit’e: Boynumu, omuzumu niye sansürlediniz?

Morgoth

New member
Hoşluk müsabakası Miss Turkey’i eşi Eser Yenenler’le birlikte sunan Berfu Yenenler, “Bırak ben sunayım istersen, kendini bana bırak” diye espri yapan eşine “”Kendimi sana bırakmam konusunda emin misin? Eser, ne vakit kendimi sana bıraksam çocuğumuz oluyor” diye karşılık verdi. Berfu Yenenleri gaye gösteren Yeni Akit gazetesi “Rezillik” diye nitelendirdiği diyalogla ilgili olarak “Berfu Yenenler’in karşılığı ahlak, ar damarı, mahremiyet nerede kaldı dedirten cinsten oldu” sözünü kullandı.

Yeni Akit haberin görüntüsünde ise Berfu Yenenler’in kollarını, omuzunu ve boyun bölgesine sansür uyguladı. Berfu Yenenler toplumsal medya hesabından Yeni Akit’e şu karşılığı verdi: “Karı-koca içindeki naif bir latifeden bile duyar kasmak isteyenler için şunu söylemek isterim; Televizyonda öpüşme görür görmez koşarak kanal değiştirmek zorunda olarak büyümedim ve burası özgür bir ülke. Eminim bu latifeyi bir erkek yapsa bu kadar üstüne durulmazdı. Bayan olarak bu latifeyi yaptığım için kendimi hiç rahatsız hissetmiyorum. Açıkçası bana bu alanı açtığı için de ekstra teşekkür ederim kocacığım.”

Berfu Yenenler ikinci paylaşımında ise bedenine uygulanan sansürle ilgili olarak ““Ya haydi her şeyi geçtim de, fazlaca pardon lakin boyun, omuz ve kol bölgem niye sansürlü arkadaşlar?” diye reaksiyon gösterdi. (HABER MERKEZİ)