Bergüzar Korel’den çocuklarını müsaadesiz görüntüleyenlere reaksiyon: Buna hakkınız olmadığını bilin artık

Morgoth

New member
Oyuncu Bergüzar Korel, gittikleri plajda çocuklarının müsaadesiz fotoğraflarını çekenlere reaksiyon gösterdi. Instagram hesabından paylaşım yapan Korel, kendilerine anlayış gösteren ve çocuklarının fotoğraflarını çekmeyen basın mensuplarına da teşekkür etti.

‘BUNA HAKKINIZ OLMADIĞINIZI BİLİN ARTIK…’

Bergüzar Korel, Instagram hesabından yaptığı paylaşımında şu tabirleri kullandı:

“Günler evvel ailecek gittiğimiz plajda, basındaki arkadaşlar hassasiyetimizi bilip çocuğumuzu çekmemiş ve yayınlamamışken, halktan biroldukça insanın Han ve Ali’nin bir sürü görüntüsünün programlarına servis edildiğini ilettiler bize.

Halka açık bir yerde basın tarafınca çekilen fotoğraf ya da görüntümüze hiç bir şey diyemem. Fakat işleri bu bulunmasına karşın, çocuğumuzun fotoğrafını, görüntülerini yayınlamayan bu sağduyulu arkadaşlarımızın tam bilakis hangi his ile sanki bizim çocuklarımızın görüntüleri çekilip yollanıyor bu sayfalarda inanın anlamıyorum. Nasıl bir tatmin duygusudur bu? Fark edip ihtarda bulunduğumda ise ne yanlış anlamışlığım kalıyor, ne ben kimim ki ne sanıyorum kendimi naletliğim. Bu fazlaca önemli bir problem. hiç bir çocuğa müsaadesiz dokunmayın. Fotoğrafını görüntüsünü çekmeyin. Buna hakkınız olmadığını bilin artık.”

.