Canon, imagePRESS V ailesini genişletti

Mezopotamya

New member
Ticari yerlerin ve şirketlerin tüm baskı muhtaçlıkları için uygun bir seçenek olan imagePRESS V serisi, sahip olduğu iş akışı tahlilleriyle problemsiz entegrasyon sunan kuvvetli tonerli üretim baskı makinesi olarak konumlanıyor. V1350, imagePRESS ailesinin sahip olduğu yüksek baskı suratını, verimliliğini ve dayanıklılığını sunarken, düşük hacimli üretim baskı makinesi V900 ise tek bir kompakt aygıttan baskısı alınabilecek geniş uygulama yelpazesine sahip.

imagePRESS V1350, uzun ve kesintisiz baskı müddetlerini destekliyor

imagePRESS V1350, renkli toner üretim baskı makineleri sınıfında performans ve yüksek verimlilik sunuyor. Dakikada 135 sayfa üzere bir sürate sahip olan eser, 72 milyon A4 sayfalık kullanım ömrüyle ayda 2,4 milyon A4 sayfaya varan hacimleri işleyebiliyor. Vakumlu besleme sistemi, geliştirilmiş Talep Üzerine Baskı-Yüzey Süratli Füzyonlama (POD-SURF) ünitesi ve entegre soğutma sistemiyle, kağıt sıkışması olmadan birinci sınıf kaliteyle uzun ve kesintisiz baskı müddetlerini destekliyor. bu biçimdece şiddetli işlerin bile süratli ve yüksek hacimlerde kaliteden ödün vermeden teslim edilmesine imkân tanıyor.

V1350 serisinde her vakit birinci sayfadan son sayfaya kadar kalite korunuyor. Broşürler, el ilanları, üst seviye postalar ve kartlar üzere yüksek kaliteli baskı uygulamalarının üretimi için tasarlanan V1350; geliştirilmiş pozalama teknolojileri yardımıyla ön ve art pozalamada sınıfındaki yüksek doğruluğu (0,5 mm) sunuyor.

imagePRESS V900 serisi – daha fazla uygulama esnekliği sunan düşük hacimli baskı makinesi

V serisi ailesinin giriş düzeyi modeli olan imagePRESS V900 serisi, aylık 500.000 A4 sayfasına kadar üretim hacmine sahip. Her biri sırasıyla 90 sayfa/dk, 80 sayfa/dk ve 70 sayfa/dk azamî baskı suratı sunan V900, V800 ve V700 modelleriyle her gün tutarlılık, yüksek kalite, verimlilik ve medya seçiminin gerekli olduğu yüksek tempolu üretim ortamları için V serisi, işletmelerin büyük destekçisi oluyor.

V900, eser ailesindeki kompakt aygıt olduğu üzere, 52 g/m2 düz ve 70 g/m2 kuşe medyadan 350 g/m2 kalın medyaya, dar zarfların yanı sıra otomatik çift taraflı 762 mm ve tek istikametli 1,3 m afişler ile kabartmalı ve sentetik kağıtlara kadar desteklediği medya seçenekleri yardımıyla, küçük bir aygıtta yazdırılabilecek bir uygulama çeşitliliği sunuyor. Bunun yanı sıra V900, vakit ve iş gücü tasarrufu sağlayan yeni otomasyon özellikleri yardımıyla de kullanması kolaylaştırıyor. Opsiyonel Çift Taraflı Renkli Manzara Okuyucu Ünitesinin sisteme dahil edilmesiyle aygıt, dokulu medyalarda bile yüksek kalite garantisi için ön ve art pozalama, renk geçişi, renk yoğunluğu ve ikincil transfer voltajında baskı öncesi ayarlamalar yapabiliyor.

Canon Europe Üretim Baskılama ünitesinde Avrupa Planlama, Pazarlama ve Yenilik Kıdemli Yöneticisi olan Jennifer Kolloczek, “imagePRESS V serisi eser ailemize V1350 ve V900 modellerinin eklenmesi hem ticari tıpkı vakitte kurum için baskı hizmeti sağlayıcıların daha düzgün, daha süratli ve daha geniş bir kapsamla çalışarak müşterilerine daha fazla yüksek kıymetli baskı eseri sunmalarına imkan tanıyor. kuvvetli ve kanıtlanmış patentli teknolojiler temel alınarak ve müşteri geri bildirimlerine dayanarak geliştirilen imagePRESS V serisi, dijital toner baskı makinesi dizaynına yeni bir bakış açısı getirerek baskı hizmeti sağlayıcılarının tek bir baskı makinesinde epey çeşitli işler üretmesi için muteber bir tahlil sunuyor. Seriye sahip kullanıcılar, daha fazla otomatik özellik, epeyce çeşitli besleme ve sonlandırma seçenekleri ve kolay iş akışı entegrasyonuyla bir arada kârlılığı artırabiliyor ve daha az manuel müdahale, daha az atık ve daha yüksek üretkenlik avantajlarından yararlanabiliyor. bu biçimdece üretimde daha fazla özgürlüğe sahip olup yüksek baskı hacimlerinde işler kabul ederek, müşterilere daha fazla takviye sunabiliyor ve işlerini büyütebiliyorlar” dedi.