Diyarbakır’dan Kocaeli’ne, Türkiye çapında belirlenen 40 okula dayanak

Mezopotamya

New member
Günsan Elektrik, tüm çocukların eşit koşullarda eğitim görmesine katkı sağlayacak bir projeye imza attı. Özelleştirilmiş kurumsal toplumsal sorumluluk projeleri tasarlayan Muhtaçlık Haritası iş birliğiyle başlatılan proje ile Türkiye genelinde muhtaçlığı bulunan 40 ilköğretim okulunun elektrik ekipmanları Günsan tarafınca karşılandı. Diyarbakır’dan Kocaeli’ne, Türkiye çapında belirlenen 40 okul; Günsan Elektrik’in çocuk muhafazalı prizleri, ışıklı anahtarları üzere yenilikçi, inançlı ve kullanması kolay elektrik eserleri ile donatıldı.

‘‘Eğitime katkı sunmaya devam edeceğiz’’

Günsan Elektrik Pazarlama Yöneticisi Burcu Mungan yeni projeleriyle ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: ‘‘Elektrik aksesuarlarında inovatif eser yelpazesi ve yenilikçi yaklaşımıyla öne çıkan Günsan Elektrik’in 40. yılını geride bıraktık. Günsan, 40 yıldır bir yandan ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunacak saha dinamikleri ve global parametreleri merkeze alan çalışmalar gerçekleştirirken bir yandan da topluma katkı sağlayacak projeleri hayata geçiren bir marka olarak evvelarini belirlemiş. Günsan’ın bu stratejisine ve 40. yılına yakışacak manalı bir proje başlatmak istedik. Muhtaçlık Haritası iş birliğiyle Türkiye genelinde muhtaçlığı olan 40 ilköğretim okulunu belirledik. Gururla imza attığımız 40. Yıl 40 Okul projemizle 40 okulun elektrik donanımıyla ilgili ihtiyaçlarını karşıladık. 40. yılımızı taçlandırdığımız bu projenin devamını gerçekleştirerek öğrencilerin eğitim ömrüne ışık olmayı hedefliyoruz.”