Flaş iddia! Milan, Burak Yılmaz’ın peşinde!

PeLe

New member
Flaş iddia! Milan, Burak Yılmaz’ın peşinde! Fransa’da yıllar daha sonra keyifli sona ulaşan Lille’de attığı gollerle kahraman ilan edilen ve Fransız basınının manşetlere taşıdığı Burak Yılmaz için transfer tezleri gelmeye devam ediyor.

F.BAHÇE VE G.SARAY İDDİASI

Dönem devam ederken Burak Yılmaz’ın Harika Lig’e geri döneceği tez edilmiş ve Galatasaray ile Fenerbahçe’nin Burak Yılmaz’ı takımına katacağı öne sürülmüştü.

BURAK YILMAZ’DAN TRANSFER AÇIKLAMASI

Burak Yılmaz ise EURO 2020 öncesi transferle ilgili kıymetli açıklamalarda bulunmuş ve “Galatasaray’a dönmek istiyorum dedim, olmadı. Beşiktaş’a dönmek istiyorum olmadı. Latife bir yana bundan daha sonraki futbol hayatımda ne yaparım bilmiyorum. Lille’de mi kalırım, öteki bir yere mi giderim bilmiyorum. Şu an tüm odağım Avrupa Şampiyonası. Teklifler var mı? Var, hoş teklifler de var. Fakat burada yalnızca İtalya maçına odaklanmak istiyorum” sözlerini kullandı.

EURO 2020’DE BEKLENENİ VEREMEDİ

Lille ile şampiyonluğa ulaşan ve kadrosunun en kıymetli silahlarından biri olan Burak Yılmaz, EURO 2020’de ise bekleneni veremedi. A Ulusal Kadro’nun konum üretmekte zorlandığı turnuvada tek golde kalması ve Burak Yılmaz’ın golle tanışamaması büyük hayal kırıklığına niye oldu.

MİLAN’DAN BURAK YILMAZ HAMLESİ

Tuttomercatoweb’de yer alan habere nazaran Milan, Burak Yılmaz’ı transfer etmek için resmi teşebbüslere başladı. Haberde Giroud ile mutabakat sağlayamayan Milan’ın Zlatan Ibrahimovic ile birlikte Burak Yılmaz’ı forvet sınırında düşündüğü sav edildi.

BİRÇOK GRUP PEŞİNDE

Tuttomercatoweb’de yer alan haberin ayrıntısında Burak Yılmaz ile yalnızca Milan’ın değil Avrupa’nın biroldukca ülkesinden grupların nabız yokladığı söz edildi.

LILLE’DEKİ PERFORMANSI ETKİLEDİ

Burak Yılmaz’ın EURO 2020’de gol atamaması dikkatlerden kaçmazken dönem boyunca Lille ile gösterdiği performansın Milan’ı etkilediği ve görüşmelerin sürat kazanabileceği okuyuculara aktarıldı.

MİLAN FORVET ARIYOR

Mario Mandzukic ile yollarını ayıran ve Giroud ile muahede sağlayamayan Milan’ın Burak Yılmaz transferini gerçekleştirmek için resmi adımları atmaya başladığı aktarıldı.

33 MAÇTA 18 GOL 5 ASİST

Burak Yılmaz geçtiğimiz dönem Lille ile Ligue 1 şampiyonluğuna ulaştı. Ulusal golcü Lille’de 33 maçta forma giydi ve 18 gol 5 asistle gayret etti.