Gönül Müellif, meskeninde geçirdiği kaza niçiniyle hastaneye kaldırıldı

Morgoth

New member
Sanatçı Gönül Muharrir, konutunda geçirdiği kaza kararı hastaneye kaldırıldı. Sanatkarın toplumsal medya hesabından yapılan açıklamada kazanın ‘ölümcül’ olduğu ve sanatkarın kaburgalarının kırıldığı açıklandı.

Sanatkarın Instagram hesabından yapılan açıklamada şu sözler kullanıldı:

“Sevgili dostlarımız; Gönül hanım ölümcül bir mesken kazası geçirdi. Ve kaburgaları kırıldığından dolayı hastanedeydik. Güzelleşmeye çalıştığı bu süreçte birisi ‘Herkese yazıyorsun, bana niye karşılık vermiyorsun’ diyerek sitemde bulundu. Ben yakınıyım ve şu an yanındayım. Onun bu bildirilere yanıt verecek hali olmadığı için yazılarınızı ben cevaplıyorum. Bayram bildirisini bile şahıslara değil, herkesi kapsayacak biçimde yazdık. Gönül hanım sitem sevmez, kendi de sitem yapmaz. Onun isteği üzerine bu yazıyı paylaşıyorum.”

.

Müellif çabucak sonrasında, kazanın nasıl gerçekleştiğini anlatarak sıhhat durumu hakkında bilgi verdi. Muharrir, “Kendi konutumun banyosunda düştüm. Elimde tepsi vardı, banyoya bir şey almak için girdiğimde ayağım kaydı ve fazlaca berbat bir biçimde düştüm. O anda yanımda köpeğim Gizmo’dan öbür hiç kimse yoktu. Banyo çabucak yatak odamın yanında olduğundan, acılar ortasında bağıra bağıra, yerde sürünerek yatak odama gittim. Telefonla yakınlarıma haber verdim ve hastaneye kaldırdılar. Kaburgalarım kırılmış. İç kanama olabilir diye 2 gün hastanede yattım. Kırılan kaburgalarım neredeyse akciğere batmak üzereymiş, fazlaca şükür o denli bir sorun olmadı. Lakin artık sırtımda fazlaca ağrı var ve yarın yine hastaneye gidiyorum. Bana dua edin” sözlerini kullandı.