Gönül Muharrir, geçirdiği kaza daha sonrası gözünü kaybetti

Morgoth

New member
DUVAR -Sanatçı Gönül Muharrir, geçirdiği mesken kazası kararı sol gözünü kaybetti. Muharrir’in sağ gözünün de bulanık gördüğünü öğrenildi.

Ses sanatkarı Onur Akay, TV8’de yayımlanan 2. Sayfa programındaki açıklamalarında “Gönül abla, gece 03.00’te yataktan kalkmış ve halı kayınca duvarın sivri kısmına gözünü çarpmış. Gözleri resmen patlıcan moru oldu. Morluk 16 gün daha sonra geçti fakat sol gözü büsbütün kör oldu, sağ gözünde de bulanıklık başlayınca iki farklı ameliyat oldu” sözlerini kullandı.

TEMMUZ AYINDA KABURGALARI KIRILMIŞTI

Temmuz 2021’de Gönül Muharrir’in toplumsal medya hesabından yapılan açıklamada, sanatkarın konutunda geçirdiği kaza kararı kaburgalarını kırdığı ve hastanede tedavi gördüğü açıklanmıştı:

“Sevgili dostlarımız; Gönül Hanım ölümcül bir konut kazası geçirdi ve kaburgaları kırıldığından dolayı hastanedeydik. Güzelleşmeye çalıştığı bu süreçte birisi ‘Herkese yazıyorsun, bana niye yanıt vermiyorsun?’ diyerek sitemde bulundu. Ben yakınıyım ve şu anda yanındayım. Onun bu iletilere yanıt verecek hali olmadığı için yazılarınızı ben cevaplıyorum. Bayram iletisini bile şahıslara değil, herkesi kapsayacak biçimde yazdık. Gönül Hanım sitem sevmez, kendi de sitem yapmaz. Onun isteği üzerine bu yazıyı paylaşıyorum.”