İpek Soylu, mesleğini sonlandırdığını deklare etti

PeLe

New member
İpek Soylu, mesleğini sonlandırdığını deklare etti Sosyal medya hesabından açıklama yapan Soylu, 20 yıllık deneyimini yeni gayeler için kullanacağını belirtti.

Bu müddette kendisini destekleyen herkese teşekkür eden Soylu, şu sözlere yer verdi:

“Tenis bana fazlaca erken yaşta emek vermeyi, gayret etmeyi, davranışlarımın ve sonuçlarının sorumluluğunu almayı öğretti. Dünyanın her kıtasında bulunmamı, işimi en âlâ düzeylerde, işinde en düzgün olan beşerlerle bir ortada yapmamı, kusursuz beşerlerle bağ kurmamı sağladı. Fizikî ve mental bana en yeterli hisleri yaşatırken kimi vakit içinderda da en sıkıntı hisleri hissettirdi. 20 sene boyunca oluşturduğum mesleğime dönüp baktığımda yeterli ki her saniyesinde var oldum, her saniyesinde ‘elimden geleni yaptım’ diyorum. Profesyonel tenis mesleğimi noktalarken 20 yıllık bu deneyimimi yeni amaçlar ve yeni çalışmalar için kullanacak olmaktan dolayı epey memnunum. Başta kendim olmak üzere, aileme ve mesleğim boyunca dayanağını ve sevgisini eksik etmeyen herkese epey teşekkür ederim.”