Kocaelispor'da yönetim kurulu sayısı artacak

ahmetbeyler

New member
Kocaelispor'da yönetim kurulu sayısı artacak
ARKADAŞLARDAN MEMNUNUM Kocaeli Başkan Vekili Engin Koyun ilk oturumu 20 Mart, çoğunluk sağlanamazsa ikinci oturumu ise 27 Mart Cuma günü gerçekleştirilecek olağanüstü kongre ile ilgili açıklamalarda bulundu. Mevcut yönetimden memnun olduğunu belirten Koyun, yönetim kuruluna olan talebin artması nedeniyle 17 kişilik yönetim kurulu sayısını artıracağını açıkladı. YÜZDE 80’İ DEVAM EDERStat ve Akreditasyon İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcıları İsmail Parlak ve Tuncay Arıcan, Yatırım ve AR-GE’den Sorumlu Başkan Yardımcısı Ömür Öztürk, Taraftar İlişkilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Önder Karakaş, TFF İlişkilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Bekir Halefler ve Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Merttürk ile gazetemiz En Kocaeli’yi ziyaret eden Engin Koyun, yeni yönetim kuruluna ilişkin bilgileri şöyle sıraladı: “Mevcut yönetimin tamamına yakınından memnunum. Arkadaşlarımız kulübü sahiplendiler. İyi bir süreç götürdüğümüzü düşünüyorum. Mevcut yönetimin yüzde 80’i devam eder. MARKA OLSUNLARYeni yönetimde yer alacak kişilerin şehirde tanınan isimler olmalarını istiyorum. Marka olsunlar. Geçmişte yöneticilik yapmış olabilir. Takıma ekonomik anlamda katkı sağlayacak arkadaşlar olsun. Diğer bir kriter; iyi bir kişilik sahibi olsun. Takım ruhuna uyumlu olsunlar. Bu önemli. 200-300 bin lira bağış yaptı diye yönetimin huzurunu bozacak insanlara ihtiyaç yok. ZAMANININ AYIRACAKAslında yönetim sayısını artırmayı düşünmüyorduk. Fakat talep çok fazla olunca sayıyı yükseltelim dedik. Siyasi tecrübelerimde şunu gördüm ben: Zamanının büyük çoğunluğunu buraya ayıracak 4-5 arkadaş olması yeterli. Ama mesela diyelim ki bir arkadaşımız var yönetimde çok değerli, çok kıymetli. Ama kendi işinden kalkamıyor, işine odaklamış. İyi insan olabilirler ama bize tam faydalı olamazlar. DÜŞÜNMÜYORDUM ANCAKYeni yönetime gelecek arkadaşlarımızdan bunu isteyeceğim. Alo deyince 10 dakikaya gelecek arkadaşlar olsun. Çünkü acil durumlarımız oluyor. Mevcut yönetim kurulu sayımız 17. Ben bu sayıyı değiştirmeyi düşünmüyordum. Az sayıda olunca daha rahat çalışıyoruz. Ama bu kadar talebin olduğu yerde, büyük ihtimalle yeni sayımız 21 olacak.”.

enkocaeli.com Adresinden Alıntıdır.