Masterchef şampiyonu aşikâr oldu

Morgoth

New member
MasterChef şampiyonu belirtildi. Bir dönem boyunca kıyasıya rekabet eden Hasan ve Eren şampiyonluk kupasını kazanmak için son kere canlı yayında yarıştılar. MasterChef’in finalinde yarışmacılar imza yemeklerini bitirdiler. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danillo Zanna’nın son puanları vermesinden daha sonra MasterChef birincisi muhakkak oldu.

Yarışmacılar finalde imza tabaklarıyla yarıştılar. Toplamda 134 puan alan Eren, MasterChef’in şampiyonu oldu. 127 puan alan Hasan ise MasterChef’i ikinci olarak tamamladı.

‘İKİ ŞAMPİYON VAR’

Masterchef 2021’in birincisi Eren yaptığı açıklamada, “Verdiğim kelamı tuttum şef. bir daha fazlaca uzun bir yol oldu ancak Hasan da ben de şampiyonuz şu an. Bence iki tane şampiyon var. Biri Hasan ikincisi benim” tabirlerini kullandı.

Eren ve Hasan kupayı bir arada kaldırdı. Hasan yaptığı açıklamada, “Başımız dik alnımız açık, 6 ay boyunca burada yarıştık. Bizi en yakın siz biliyorsunuz. Güzel uğurlu olsun” dedi.

Instagram hesabından paylaşım yapan Masterchef 2021 şampiyonu Eren binlerce beğeni aldı. Kupayla birlikte poz veren Eren, “Lezzet, lezzet, lezzet” yazdı.

En merak edilen konulardan biri ise şampiyonun kazanacağı ödüldü. Somer Şef şampiyonun mükafatını deklare etti. Somer Şef, “Bu akşamın kazananı yepisyeni harika bir arabanın sahibi olacak” dedi. (HABER MERKEZİ)