Masumlar Apartmanı Okşan kimdir? İpek Ayaz Kortunç kaç yaşında?

ahmetbeyler

New member
Masumlar Apartmanı Okşan kimdir? İpek Ayaz Kortunç kaç yaşında? Masumlar Apartmanı Okşan kimdir? İpek Ayaz Kortunç kaç yaşında?TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı salı günü izleyicilerle buluşuyor. Severek izlenin kadrosuna dahil olan İpek Ayaz Kortunç'un canlandırdığı Okşan rolü ilk dakikadan itibaren dikkat çekiyor. Peki, Masumlar Apartmanı Okşan karakterine hayat veren İpek Ayaz Kortunç kimdir? İşte detaylar... MASUMLAR APARTMANI OKŞAN ROLÜMasumlar Apartmanı Okşan, Safiye'nin çocukluğunda tanışık olduğu insanlardandır. Han'ın Safiye'ye yardımcı olsun diye getirdiği Okşan, kapıdan içeri giremez. Çocukken Safiye'nin arkadaş grubu arasında olan Okşan, Safiye'nin annesi Hasibe ile aynı yerde yaşamıştır. Namıklar ile aynı ortamda yer almıştır ve Safiye'nin babası Hikmet'in de tanıdığıdır. Safiye'nin hiç hoşlanmadığı Okşan hiçbir şeyi içine atamaz. İPEK AYAZ KİMDİR?İpek Ayaz Kortunç, 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü tamamladıktan sonra tiyatro ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. İpek Ayaz Kortunç oyuncu son olarak Nefes Nefese dizisiyle ekranlarda tanındı. İPEK AYAZ KORTUNÇ'UN YER ALDIĞI PROJELER Medeni Hali Kadın Tersine Dünya Deniz Kızı Korsanlar Nefes Nefese Familya Milyonda Bir Kadim Dostum Deli işi Son Ders Aşk Ve Üniversite Milyonda Bir Karadedeler Olayı Kadim Dostum "Lütfen ağzımızı bozmayalım!"Masumlar Apartmanı 32. bölüm ön izlemesi yayında.#MasumlarApartmanı yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de @trt1‘de. pic.twitter.com/CwdvDKBBSx — Masumlar Apartmanı Dizisi (@masumlarapt) May 4, 2021 kocaelidenge.com SİTESİNDEN ALINTIDIR.