Mathias Ross birinci sefer anlattı! “G.Saray’ı duyduğumda…”

PeLe

New member
Mathias Ross birinci sefer anlattı! “G.Saray’ı duyduğumda…” Galatasaray’ın transfer döneminde Danimarka Ligi ekiplerinden Aalborg’dan takımına kattığı Mathias Ross, Danimarka’da yayın yapan haber sitesi Bold’a açıklamalarda bulundu.

Sarı-kırmızılı ekibe transfer sürecini anlatan Ross, “Galatasaray’la Aalborg’un anlaştığını birinci vakit içinderda idmandan evvel öğrendim. Kulübün sportif direktörü Inge Andre Olsen, menajerim Bach Lund’un aradığını söylemiş oldu. Aalborg’un Galatasaray’la mutabakat üzere olduğunu ve çabucak eşyalarımı toplamamı söylemiş olduler. Bunu duyduğumda ağzım açık kaldı ve nefes nefeseydim. Bir buçuk gün daha sonra İstanbul’a gittim ve imza attım. Nereden geldiğimi düşündüğünüzde muhakkak çılgıncaydı. Birkaç gün yorgun ve halsizdim. Bir hayalin ortasındaymış üzere hissederek etrafta dolaşıyordum.” dedi.

Galatasaray’a imza attıktan daha sonra Nelsson ve Midtsjö’den takviye aldığını söyleyen genç stoper, “İstanbul’da taşınmam kolay oldu. Victor Nelsson ve Fredrik Midtsjö fazlaca yardımcı oldu.” sözlerini kullandı.

Ross ayrıyeten şunları söylemiş oldu, “Havaalanında beni karşılayan hayli fazla insan vardı. bu biçimdesine kuvvetli bir taraftar külçeşidinin olması şahane. Toplumsal medya üzerinden hiç bu kadar bildiri almamıştım. Taraftarların gösterdiği sevgi epey hoştu.”