Oyuncu Boğaç Aksoy, kanser tedavisini anlattı: Hedeflerim, hayallerim var

Morgoth

New member
‘Arka Sokaklar’ dizisi oyuncularından Boğaç Aksoy, bir müddetdir lenfoma kanseriyle uğraş ediyor. Aksoy, “Şu anda ikinci kemoterapi bitti. Toplamda 6 kür alacağım. Ağustos ayının sonlarına yanlışsız bitmiş olacak. Setlere de geri döneceğim” dedi.

Türkiye’nin en uzun soluklu dizisi ‘Arka Sokaklar’ın genç oyuncularından Boğaç Aksoy, geçen ay Instagram hesabından lenfoma kanserine yakalandığını duyurmuştu.

Tedavi görmeye başlayan 32 yaşındaki oyuncu Instagram takipçilerinden gelen soruları yanıtladı.

Aksoy, “Hastalık daha sonrası hayata bakış açın değişti mi, adapte oldun mu?” sorusuna, “Eskiden daha takıntılı, her şeyi sorun eden bir insandım. Artık çözemeyeceğim problemler üzerine fazlaca durmuyorum, hayatı akışına bırakıyorum” karşılığını verdi.

‘SETLERE GERİ DÖNECEĞİM’

“Bu hastalığı bir atlatayım daha sonrasında hoş bir teklif gelirse setlerdeyiz inşallah” diyen Aksoy,

“Şu anda ikinci kemoterapi bitti. 6 kür alacağım toplamda, ağustosun sonlarına gerçek bitmiş olacak. Allah’ın müsaadesiyle, inşallah da setlere geri döneceğim. Dostlarım sizlerin sevgisi yardımıyla, duaları yardımıyla kendimi fazlaca güzel hissediyorum. bu vakitte bu biçimde sizlerle etkileşim halinde olmak da beni ekstradan keyifli ediyor. Hiç ümitsizliğe kapılmadım, hastalığı araştırmadım bile. Daha önümde başaracak hayli hedeflerim, hayallerim var. O yüzden umurumda bile değil! Yalnızca kendime dikkat ediyorum” halinde konuştu. (HABER MERKEZİ)