Şahan Gökbakar’dan Galatasaray iletisi: Makamınıza hürmetim var lakin…

PeLe

New member
Şahan Gökbakar’dan Galatasaray iletisi: Makamınıza hürmetim var lakin… Üstün Lig’de problemli devirler geçiren Galatasaray son olarak Hatayspor’a 4-2 yenildi. Sarı-kırmızılılar tepeden 23 puan uzak kaldı. Son 34 yılın en makûs periyodunu yaşayan Galatasaray düşme sınırının 6 puan üzerinde bulunuyor.

‘BUNLAR GALATASARAY’A YAKIŞMIYOR’

Galatasaray taraftarı komedyen Şahan Gökbakar, son yenilginin akabinde toplumsal medyadan reaksiyon gösterdi. Lider Elmas’a hürmetini tabir eden Gökbakar, idarenin ve liderin istifa etmesini istedi. Şahan Gökbakar’ın iletisi:

“Bu güne kadar tek söz yazmadım. Daima sabır daima sabır. Hürmetim var makamınıza sayın lider ancak… Geçen dönem bir gol farkla şampiyonluğu kaçırmış kadrosu, bu hale nasıl getirebilir ya bir idare? Bu kadar aleni doğranan bir ekibe nasıl sahip çıkamaz ya bir idare? Epey vakit Galatasaray’a hizmet etmiş Fatih Hoca ile nasıl hak ettiği üzere vedalaşamaz ya bir idare? Koskoca Galatasaray’da bu kaleciyi nasıl oynatır ya bir idare? bu biçimde bir bayan Futbol grubu nasıl kurar ya bir idare? Geleceğin kadrosunu oluşturacağız deyip nasıl bu türlü eline yüzüne bulaştırır ya bir idare? Çok şey ortada iken nasıl hala o koltukta oturur bir idare? Bunlar Galatasaray’a hiç yakışmıyor bence.”