Sedat Peker bombayı patlattı: Beni yalanlamayın, herkesi rezil ederim

ahmetbeyler

New member
Sedat Peker bombayı patlattı: Beni yalanlamayın, herkesi rezil ederim İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yla Sedat Peker’in arasında haber getirip götürdüğünü yalanlayan Gazeteci- Yazar Hadi Özışık'ın “Benim Süleyman Soylu ile Sedat Peker arasında haber götürüp getirdiğim ya da aracılık ettiğim konu tamamen yanlıştır. Tamamen doğru değildir. Böyle yapan şerefsizdir, haysiyetsizdir” sözlerine Sedat Peker'den yanıt gecikmedi. ÖZGÜR ÖZEL SORDUGeçtiğimiz günlerde yayınladığı 4’üncü videosunda yaptığı açıklamalarda Süleyman Özışık yerine Hadi Özışık’ın ismini söyleyen Sedat Peker’in ortaya attığı iddialara yalanlama geldi. Halk TV’de Fatih Ertürk’ün programına konuk olan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Süleyman Soylu ile Sedat Peker arasında Süleyman Bey’e yakın bir gazeteci halihazırda Süleyman Bey’in bazı mesajlarını Sedat Bey’e iletiyor mu, iletmiyor mu, çıksın birinci video ile bugünkü sürece kadar olan videolar için desinler ki böyle bir şey yok sözlerine Hadi Özışık’tan yanıt gecikmedi. HADİ ÖZIŞIK 'DOĞRU DEĞİLDİR" DEDİFatih Ertürk’ün yayın arasında Özgür Özel'in iddialarına cevap veren Hadi Özışık ise, “Benim Süleyman Soylu ile Sedat Peker arasında haber götürüp getirdiğim ya da aracılık ettiğim konu tamamen yanlıştır. Tamamen doğru değildir. Böyle yapan şerefsizdir, haysiyetsizdir” ifadelerine yer verdi.KİMSEYE HİLE YAPMAMHadi Özışık'ın sözlerinin ardından twitter hesabından açıklama yapan Sedat Peker ise, "Kıymetli dostlarım, İnternethaber sitesinin sahibi olan hadi özışık - süleyman özışık kardeşler en yakınları olan süleyman soyluyla benim aramda aracılık yaptıklarını yalanlamışlar, söyleyen şerefsizdir demişler. Ben kimseye hile yapmam, ancak kendimi de rezil duruma düşürmem" dedi. BENİ YALANLAMAYIN, HERKESİ REZİL EDERİMPeker ikinci yayınladığı paylaşımında, "Anlatımlarımda ismi geçen herkesi uyarıyorum. Beni yalanlamayın, herkesi rezil ederim. Adam gibi dik duracağız. Yoksa yerle yeksan ederim!" ifadelerine yer verdi. Kıymetli dostlarım,İnternethaber sitesinin sahibi olan hadi özışık - süleyman özışık kardeşler en yakınları olan süleyman soyluyla benim aramda aracılık yaptıklarını yalanlamışlar, söyleyen şerefsizdir demişler. Ben kimseye hile yapmam, ancak kendimi de rezil duruma düşürmem. pic.twitter.com/HRURnpPKu1 — Sedat Peker (@sedat_peker) May 18, 2021 2) Anlatımlarımda ismi geçen herkesi uyarıyorum. Beni yalanlamayın, herkesi rezil ederim. Adam gibi dik duracağız. Yoksa yerle yeksan ederim! pic.twitter.com/25jwqXSuDZ — Sedat Peker (@sedat_peker) May 18, 2021 starkocaeli.com Adresinden ALINTIDIR.