Zeynep Bastık’ı taciz etti: Çektiği görüntü 2 milyon izlendi

Morgoth

New member
AVM’de karşılaştığı müzikçi Zeynep Bastık’ın yanına giden ve müsaadesiz bir biçimde bağlantıya geçmeye çalışan bayan reaksiyonla karşılaştı. Alışveriş yaptığı sırada Bastık’ı taciz eden Youtuber, kayda aldığı anları toplumsal medyada paylaştı.

Önce müzikçinin yanına gidip gitmemekte kararsız kaldığını belirten genç bayan, sonrasındasında gidip konuşmaya karar verdiğini belirtti. Müsaadesiz bir biçimde sanatkarla diyalog kurmaya çalıştığını aktaran Youtuber şunları söylemiş oldu:

“Gittim yanına tatlı tatlı, merhaba fotoğraf çekilebilir miyiz dedim, daha sonra elinde 2 modül kıyafet vardı ve dedi ki şuan müsait değilim, alışveriş yapıyorum. daha sonra ben dedim ki isterseniz ben elinizdekileri tutabilirim, daha sonra o da gerek yok dedi, ancak bu biçimde kaba söylemiş oldu.

daha sonra ardını döndü, kıyafet almaya uzandı sanırım, daha sonra çekemedi ben aldım kıyafeti ve verdim kendisine, teşekkür bile etmedi, bu biçimde bi kal geldi bana, daha sonra gitti bi anda.”

Video toplumsal medyada 2 milyona yakın izlendi.

ZEYNEP BASTIK KİMDİR?

Zeynep Bastık 8 Temmuz 1993’te Çanakkale’de doğdu. Üç yaşındayken ailesi İzmir’e taşınınca ortaokul ve liseyi burada tamamladı. Anneanne tarafınca Arnavut kökenlidir.

2010’da İzmir’de cover kümesi “Jackpot” ile profesyonel müziğe başladı. 2012’ye kadar bu kümeyle birlikte İzmir, Eskişehir ve Bursa üzere kentlerde sahne aldı. bir süre Anadolu Ateşi’nde dansçı olarak da yer aldı. Murat Dalkılıç’ın “Lüzumsuz Savaş” isimli müziğine vokalistlik yaptı ve Dalkılıç’ın vokalistliğine üç yıl devam etti. Dalkılıç’ın takviyesiyle birinci teklisi “Fırça”yı 2014 yılında yayımladı. Akabinde Dalkılıç’ın vokalistliğini bırakıp solo mesleğine devam etti. Rapçi Ezhel’in “Felaket” isimli müziğine yaptığı cover ile çıkış yakaladı. Bu cover haricinde Fikri Karayel, Harun Kolçak, Ümit Sayın üzere isimlerin müziklerini seslendirdi ve YouTube üzerinden yayımladı. Bu cover’lar tanınmasında tesirli oldu. Anıl Piyancı ile bir arada 2019’un Haziran ayında “Bırakman Yanlışsız mu?” isimli bir tekli yayımlandı. Ayrıyeten İsmi Memnunluk, Yasak Elma, Sil Baştan ve Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli gençlik dizilerinde rol aldı. (HABER MERKEZİ)