Allison Holker iniş ve çıkışlarda dans ediyor

B-Boy

Global Mod
Global Mod
Birkaç yıl önce Holker ve Boss “Dans Etmeye Devam Et” adlı resimli bir kitap üzerinde çalışmaya başladılar. Kendilerinin ve çocuklarının resimli versiyonlarının yer aldığı kitap, okuyuculara “inişler ve çıkışlar yaşamayı” hatırlattı. Boss öldükten sonra bu unvan (aile inancı) daha da dokunaklı hale geldi.

Holker kitabı yayınlamak isteyip istemediğinden emin değildi. “Çok ağır geldi” dedi. “Ama Stephen ve ben o buradayken buna inanıyorduk ve bugün hala buna inanıyorum; çocuklarımıza öğrettiğimiz ve benim de hâlâ çocuklarıma öğretmeye çalıştığım şey bu.” Ocak ayında “Dans Etmeye Devam Edin” yayınlandı.

Holker tekrar dans videoları yayınlamaya başladıktan kısa bir süre sonra kendisine So You Think You Can Dance'de jüri pozisyonu teklif edildi. Çağrı bir sürpriz oldu – o noktada program sadece bir yıldan fazla bir süredir televizyondaydı ve yenilenme garantisi yoktu – ve başka bir karmaşık duygu dalgasını tetikledi.

Holker, “Bu, şükran ve korkunun yoğun bir karışımıydı” dedi.

Dansçı, şarkıcı ve oyuncu JoJo Siwa, So You Think You Can Dance'in son sezonunda Boss'la birlikte jüri olarak görev yaptı ve bu sezon jüri olarak geri döndü. Şu anda 20 yaşında olan Siwa Holkers, bir öğrenci olarak dans konferanslarında ders aradığını, “onu her yerde takip ettiğini ve şimdiye kadarki en havalı insan olduğunu düşündüğünü” bir röportajda söyledi. “Ama 'So You Think You Can Dance'den ne bekleyeceğimden emin değildim.” Bu setin her köşesi onun ve Twitch'in hikayesini hatırlatıyor. Bunu hayal etmek zor.”

Gösterinin panelinde oturmak için Holker kadar nitelikli çok az kişi var. Neredeyse yirmi yıldır dans yarışması jürisi olarak görev yapıyor ve So You Think You Can Dance'te çeşitli rollerde çalıştığı yıllar, ona gösterinin zorlukları ve kendine has özellikleri hakkında derinlemesine bir anlayış kazandırdı.

Jüri masasında Holker bir amigo kız ama içi boş bir kız değil. Realite TV dansının flaş odaklı dünyasında alışılmadık bir şekilde, koreografileriyle duygusal bir bağ kuran, gerçeklere dayalı, genellikle teknik açıdan sivri uçlu incelemeler sunuyor ve dansçıları destekliyor.