Antalyaspor’da yeni transferler için imza merasimi düzenlendi

PeLe

New member
Antalyaspor’da yeni transferler için imza merasimi düzenlendi Spor Toto Harika Lig’de küme düşme potasında yer alan Fraport TAV Antalyaspor, devre ortası transfer devrinde Luiz Adriano, Fernando Martins, Alassane Ndao ve Admir Mehmedi ile takımını güçlendirdi.

Akdeniz takımında yeni transferler için Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde imza merasimi düzenlendi. Merasime, futbolcuların yanı sıra Antalyaspor Lideri Aziz Çetin, Asbaşkan Emrah Çelik, Basın Sözcüsü Adnan Lider ve idare şurası üyesi Aytaç Altay katıldı.

Orta transfer devrinde ağır çalıştıklarını tabir eden Lider Aziz Çetin, “Birbirinden kıymetli ve meslekli oyuncularla anlaştık. Kendilerinden topluluk olarak beklentimiz büyük. Alanda Antalyaspor için en uygununu vereceklerine eminiz. Antalyaspor’un marka bedelini ve Antalyaspor ailesinin ne olduğunu onlara anlattık. Mehmedi, Martins ve Ndao daha evvel kadroyla çalıştı, Luiz Adriano da bugün grupla çalışacak” dedi.

‘BU KADAR AZ MALİYETLE ÂLÂ OYUNCULARI BİR ORTAYA GETİREN YOKTUR’

“Camia olarak beklentimiz büyük. En düzgününü bize vereceklerinden eminimiz” diyen Çetin, “Antalyaspor markasının bedelini, ehemmiyetini, Antalyaspor ailesinin ne demek olduğunu anlatmaya çalıştık. tekrar güzel olsun. Orta transfer periyodunda bu kadar hareketli çalışıp az maliyetlerle uygun oyuncuları bir ortaya getiren öbür kulüp yoktur” halinde konuştu.

‘PROJELERLE İLGİLİ GERİLEME YOK’

Ligde zahmetli bir müddetçten geçtiklerinin altını çizen Aziz Çetin, “Projelerle ilgili bir gerileme yok. Feslikan ve Döşemealtı Hatipler Barajı’nda ekolojik kamp tesisleri yapacağız. Buradan epeyce kıymetli gelir elde etmeyi hedefliyoruz. Corendon ile stat ismi muahedesini imzalama kademesindeyiz. Stadın ismi de Corendon Airlines Park olacak. Antalya havalimanı olan Fraport TAV ile de mukaveleyi uzatmak istiyoruz” tabirlerini kullandı.

LUIZ ADRIANO: BANA DÜŞEN KULÜBÜN ARMASINI DAHA YÜKSEKLERE TAŞIMAK

Antalya’nın hayli hoş bir kent olduğunu söyleyen Luiz Adriano, “Kulübün tesisleri ve imkanları fazlaca düzgün. En uygun biçimde hazırlanıp gruba yardımcı olmak istiyorum. Buranın ne kadar hoş bir kent olduğunu, bu kulübün imkanlarının, tesislerinin ne kadar hoş olduğunu en âlâ biçimde anlattılar. En yeterli biçimde hazırlanıp grubumuza yardımcı olmak amacındayım” diye konuştu.

Antalyaspor ailesinin bir kesimi olduğu için epeyce keyifli olduğunu lisana getiren Adriano, “Geldiğim andan itibaren kulübü tahlil etme talihim oldu. Bana düşen bu andan itibaren çalışmalarımı yaparak en yeterli biçimde bu kulübün armasını daha yükseklere taşıyabilmek ismine performans göstermek. Bu ailenin kesimi olduğum için fazlaca mutluyum” dedi.

FERNANDO MARTINS: ANTALYASPOR’U TERCİH EDEREK GERÇEK KARAR VERDİM

En güzel düzeye ulaşmak için çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Fernando Martins, “Hem lider hem idare heyeti üyelerimiz, oyuncu arkadaşlarımız aile ortamı yaşattı. Çalışmalarımı daima daha güzele ulaşmak için sürdürüyorum. Antalyaspor şu an tahminen de ligde epeyce rahat bir durumda değil. Bize düşen gerimize bakmadan grubu bu durumdan nasıl çıkartacağımızı düşünmek. Antalyaspor’u tercih ederek yanlışsız karar verdim. Antalyaspor’un başarılı olması için çalışacağım” sözlerini kullandı.

NDAO: GÜCÜMÜZÜN SONUNA KADAR SAVAŞACAĞIZ

Kadroya kiralık olarak dahil edilen Ndao ise “Geldiğim andan itibaren aile ortamıyla karşılaştım. Ekibe katkı sağlamak ve kalite eklemeyi amaçlıyoruz. Gücümüzün sonuna kadar her maç bunun için savaşacağız. Aile ortamıyla birlikte dönem sonunda hak ettiğimiz bir noktada bitiririz” formunda konuştu.

ADMIR MEHMEDI: TEK KONSANTRASYONUMUZ ÖNÜMÜZDEKİ MAÇLAR

Antalyaspor’a geldiği için epeyce keyifli olduğunu belirten Admir Mehmedi, “Bu ailenin modülü olmaktan gurur duyuyorum. Burada epeyce yeterli karşılandım. Tek konsantrasyonumuz önümüzdeki maçlar. Maçlarda, birinci geldiğim birinci andan itibaren duyulan inancın, gösterilen inancın karşılığını, ben ve kadro arkadaşlarım olarak alana yansıtacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

Konuşmaların akabinde futbolcular formalarıyla poz verdi. Kırmızı beyazlı kadroda Luiz Adriano 70, Fernando Martins 20, Admir Mehmedi 14, Ndao ise 28 numaralı formayı giyecek. (ANTALYA/DHA)