Armağan Çağlayan’ın ‘Beni aramadı’ dediği Ayta Sözeri’den cevap: Bu kadar kıymetli miymişim onun için?

Morgoth

New member
Yapımcı ve sunucu Armağan Çağlayan, geçen haftalarda akciğer kanseri tedavisi görmeye başladı. Bu süreçte sevenlerinin ağır ilgisiyle karşılaştığını belirten Çağlayan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda kendisini aramayan Nükhet Duru ve Ayta Sözeri’ye kırıldığını deklare etti. Ayta Sözeri, Çağlayan’ın kelamlarına karşılık verdi.

2. Sayfa’nın haberine bakılırsa, Ayta Sözeri, Çağlayan’ın açıklaması için, “Armağan’ın paylaşımını bir arkadaşım attı. Ben bu biçimde şeylere nasıl yanıt vereceğimi bilmiyorum” dedi.

Sözeri şu sözleri kullandı:

“Ömrü boyunca sevdiklerini kaybetmiş bir insan olarak sevdiği rastgele bir şeyi kaybetmek istemeyen biriyim. Armağan Çağlayan hasta değil diye düşünmek istiyorum. Aradığım vakit da ne söylemen gerektiğini bilmiyorum. O yüzden de aramadım. Armağan haklı mı? Yerden göğe kadar haklı. Bir de hakikaten benden bu telefonu beklediğine de inanamadım. Yani ben bu kadar pahalı miymişim onun için. Bundan daha sonra her saat başı kendimi affettirene kadar arayacağım.”

Ne olmuştu?

Armağan Çağlayan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda kendisini aramayan isimlere şöyleki seslenmişti:

“Şimdi saçma sapan kaprislerimle bir dakikanızı alacağım. Hastalığım sırasında o kadar fazlaca arayan soran yazan oldu ki, açıkçası bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. Hepinize minnettarım. Fakat iki kişinin aramaması beni epey üzdü birisi Nükhet Duru, başkası Ayta Sözeri. Bu sitem değil. Sitem etmeye hakkım yok aslına bakarsan. Bu yalnızca, kendi sonlarımı daha düzgün çizmek için kendime bir ikaz. Hepimize minnettarım. Sonsuza dek… En sevdiklerimizin, ufacık tefecik sevdiği olamıyoruz kimi zaman! İnsan kırılıyor.”