Art Sokaklar’da geçen 15 yıl bitti: Yüsra Geyik veda etti

Morgoth

New member
Ekranların en uzun soluklu dizileri içinde yer alan ‘Arka Sokaklar’da yaprak dökümü yaşanıyor. ‘Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliha’ karakterini canlandıran Yüsra Geyik ile oğlu ‘Tekin’e hayat veren Onur Bay ‘Arka Sokaklar’a veda etti.

‘SİZ BENİM HER ŞEYİMSİNİZ’

Yüsra Geyik, sette çekilen görüntüleri Instagram hesabından paylaşarak şu notu ekledi:

“Sevgili ailem, mesleğe doğduğum, doyduğum, güldüğüm, ağladığım, üzüldüğüm, sevdiğim (ama en epeyce sevdiğim) -ben olduğum- ‘yaşar’ olduğum, tahminen biraz çocukluğum, mutlaka gençliğim ve olgunluğum… Yani hayatım. Siz benim her şeyimsiniz. Kimi borçlar ödenmez. Ancak bu yüzden ailemsiniz esasen değil mi? Biz birbirimize borçlanmayız. Koşulsuzca sever, sınırsızca sayar tahminen hepimiz hakkettiğimizden epeyce öteki yerlere koyarız birbirimizi.

En yeterlisi oluruz birbirimizin gözünde. En hayli da biz acıtabiliriz birbirimizin canını. Fakat daima, o ‘can’da baki kalırız. Artık ben müsaadenizle hepimizin birlikte attığı en hoş kahkahaları yanıma alıp gidiyorum. Gülerken ağlamalarımız armağanı, cebimde. Teşekkür, içimdeki minnettarlığı karşılar biçimde değil. Siz beni hissedersiniz yanınızda, yörenizde… O denli bir his. Ben sizi daima gönlümde taşırım, o denli bir his. Sizi fazlaca seviyorum. Allah hepimizin yolunu, bahtını açık etsin. Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim.” (HABER MERKEZİ)