Beşiktaşlı taraftarlar Sergen Yalçın’ın konutunun önünde toplandı

PeLe

New member
Beşiktaşlı taraftarlar Sergen Yalçın’ın konutunun önünde toplandı Teknik yönetici Sergen Yalçın’ın 2021-2022 döneminde Beşiktaş’ı çalıştırmayacağı söylentileri taraftarları harekete geçirdi. Yaklaşık 100 kadar taraftar, siyah-beyazlı takımı bu dönem ikili şampiyonluğa taşıyan Yalçın’ın konutunun önünde toplanarak tezahüratlarda bulundu.

Taraftarlar Yalçın’ın idareyle anlaşamadığı haberleri üzerine, kulübün başında olmasını istedikleri çalıştırıcının Etiler’deki konutu önünde toplandı. Polis, Yalçın’ın konutunun etrafında güvenlik tedbirleri aldı, taraftarlar ise başarılı çalıştırıcının kendileriyle görüşmesini bekliyor.

ÇARŞI: GİDECEĞİMİZ TEK KAPI BEŞİKTAŞ’IN KAPISI

Beşiktaş’ın ve Türkiye’nin en büyük taraftar kümelerinden olan Çarşı’nın resmi Twitter hesabından ise “Burası BEŞİKTAŞ herkes kendine gelsin! Sevindik sevincimizi kursağımızda bırakmayın. Daha uygunu için umutlandık umudumuzu yıkmayın. Bizim için aslolan Beşiktaş’tır. Herkes sarfiyat bize tek Beşiktaş kalır. Gideceğimiz tek kapı Beşiktaş’ımızın kapısıdır” açıklaması yapıldı.

Eski futbolcu ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Twitter hesabından, Yalçın ile yaptığı görüşmeyi aktardı. Dilmen şunları yazdı:

“Haber sitelerini okuyunca şok oldum!! Sergen Yalçın Bjk idaresinin tüm tekliflerine karşın yoruldum! Çalışmayı düşünmüyorum! Yarın son sefer görüşülecek yazıyor! Çabucak Sergen Yalçın hocamızı (kardeşimi) aradım! Haftada birkaç defa görüşüyordum! Süreç uzadıkça her gün daha fazla üzülüyordu! Biraz evvel görüştüğümde, “yazabilirsin Hocam” dedi. “Kimseyi kırıp dökmeden, başta idare ve taraftarımızı da asla üzmek istemem fakat dönüşü yok artık bu sürecin ve çalışmayacağım” dedi!! Ben bir daha de; BJK Lideri ve idaresinin, Sergen hocalarını epey seven taraftarlarıyla bir biçimde tekrar bir ortaya gelmesini bütün samimiyetimle arzuluyorum! BJK – Sergen Yalçın kopması beni FB’li bir futbol adamı olarak üzdü!! Lakin ısrarla büyüğü olarak tavsiyeme karşın sonucunın kesin olduğunu hissettim! Umarım yanılırım!”

(AA)