Caner Erkin: Ulusal ekip beni bırakmış

PeLe

New member
Caner Erkin: Ulusal ekip beni bırakmış Spor Toto Harika Lig’de Fatih Karagümrük’te forma giyen Caner Erkin, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) İdare Konseyi Üyesi ve A Ulusal Kadro Sorumlusu Hamit Altıntop’un kendisiyle ilgili yaptığı açıklamaya reaksiyon gösterdi. Erkin, toplumsal medya hesabından bir açıklama yaparak, ulusal grubu bıraktığı tezlerini yalanladı.

Milli kadro formasını giyme onurunu yaşadığı her an en âlâ performansını vermek için gayret gösterdiğini belirten futbolcu, şu sözleri kullandı:

“Milli ekip formasını giyme onuru yaşadığım her an, en güzel performansımı vermek için çabaladım. Yeri geldi sakatlığım oldu kaçmadım bir daha oynadım. Mesleğimin en yeterli dönem açılışlarından birini yapmış, her Türk atlet üzere ulusal ekibe seçilme gururunu yaşamak isterken dün haberim oluyor ki ulusal grubu bırakmışım. Ben ulusal ekibi bırakmadım, bana muhtaçlık duyulan her vakit da hizmet vermekten memnunluk duyarım fakat üzülerek söylüyorum ki dünkü açıklamalardan anladım kadarıyla ulusal grup beni bırakmış.”