Deutsche Bahn ve küçük parmak bana karakterim hakkında neler anlattı?

Mezopotamya

New member
Yine oldu. Kendime brakidaktili tip A3 teşhisini koydum. Ve şöyle oldu: ICE ile Berlin'den Freiburg'a gidiyordum; Zamanında kalkış ve özellikle daha sonra ortaya çıktığı gibi zamanında varış. Bunun şu aşamada bir önemi yok ama yine de övgüyle anmak lazım.

Sırt dayanağı geriye itilmiş ve bacaklar bükülmüş haldeyken yedi buçuk saatlik saf rahatlama. Avuç içlerimi sakince kolçaklara yerleştirmeye çalışırken küçük parmağım gözüme çarptı. Mecazi anlamda, kendine zarar verme niyetiyle değil. Bana anormal derecede küçük göründüğü için ismine yakışır bir şekilde yaşadı.

Sırtlığı kaldırdım, akıllı telefonumu aldım ve Google'da araştırdım. Ücretsiz Wi-Fi, teşekkürler sevgili tren. Arama beni hemen eldeki bu kadar küçük bir şeyin sahibinin karakteri hakkında ne söylediği sorusuyla ilgilenen bir web sitesine yönlendirdi. Çoğunlukla iyi olduğu ortaya çıktı. Tıkladığım kişilerarası ilişkiler konusunda uzman dergi bana, dengeli ve uyumlu bir doğaya ihtiyaç duyduğumu, son derece uyumlu olduğumu söyledi.

Berliner Zeitung/Paulus Ponizak

Hipokondriyak parlaklık

Christian Schwager sağlık editörüdür ve iki yılı aşkın bir süredir burada her iki haftada bir hayali hastalıkları hakkında yazılar yazmaktadır.

Modası geçmiş başlığında kadın isimleri bulunan diğer dergi portalları da bana atfedilen “serçe parmak oldukça kısa” kategorisine ilişkin bulguları doğruladı. “Küçük parmak kısa” ile karıştırılmamalıdır. İlki, komşu yüzük parmağının, Britta, Brigitte, Berta'nın ya da bana öğrettiği her şeyin üst çizgisinin hemen üstüne kadar uzanıyor. İkincisi aynı satırla bitiyor.

Bu anatomik özellik, etkilenenlerin hepsinin hayalperest ve çekingen olmasına rağmen yine de kararlı olduğu anlamına gelir. Bu Jolie, Petra, Tina ve diğerlerinin uzmanlarının fikir birliğiydi. Uzun küçük parmakla, muazzam karizmamdan dolayı insanlar bana hayran kalacaktı. İlgi odağı olmayı ve birçok arkadaşımın olmasını isterim. Her şeye sahip olamazsın.

Her halükarda, popüler bilimsel terimlerle ifade edersek, vücut yapısının ve psikolojinin nasıl devreye girdiği büyüleyici. Ayak tabanının belirli bölgelerinin karaciğer veya kalın bağırsakla sinir bozucu ve bazen de sinir bozucu bir şekilde doğrudan temas halinde olduğunu zaten duymuştum. Ancak bu parmak bağlantısı, özüne inmem gereken bir sürprizdi. Böbrek ilaçlarıyla ilgilenen bir portalla karşılaştım. Ekstremitelerle ilgili bir şeyler söylemesi, kendi kendine teşhis koymanın gizemlerinden biridir.

Bir aile mirası olarak kısa parmaklılık

Bu, uzman çevrelerde Brachymesophalangy V olarak da bilinen, yaygın adı: kısa parmak olan Brachydactyly Type A3 ile doruğa ulaştı. Otozomal dominant bir fenomendir. Bu kulağa anlamlı geliyor ve fiziksel bir özelliğin bir nesilden diğerine aktarılma ihtimalinin yüzde elli olduğu gerçeğini açıklıyor. Fırsat bulduğumda bunu gündeme getirmem gerekecek. “Peki canım, eğer göz torbaların otozomal dominant değilse.”

Artık asıl can alıcı noktaya gelmem gerekiyordu. Ancak brakidaktili A3 tipi için herhangi bir tedavi olup olmadığı artık benim için tamamen önemsiz görünüyordu. Kısa, küçük parmakları olan insanlar için bir ipucuna rastladım. Şöyle yazıyordu: “Ara sıra kendini akışına bırakmak seni daha insani hissettirir.” Zaten birkaç saattir oturuyor olmam iyi bir şeydi. Teşekkür ederim sevgili tren.