Epson’dan yüzde 90 tasarruflu yazıcı

Undertaker

New member
Usain Bolt, bu hafta ortasında İngiltere ve Almanya’da başlayacak olan televizyon reklamı kampanyasının yıldızı olmanın yanı sıra, Avrupa ve Türkiye bölgesinin geri kalan noktalarında reklam panolarında, web sitelerinin reklam bantlarında, büyük perakende mağazalarının satış noktalarında ve toplumsal medyada Epson EcoTank ile birlikte yer alacak. Bolt, Epson’ın EcoTank yazıcılarının sunduğu üç yıla kadar kartuşsuz, zahmetsiz baskı imkanını, kendine has sevinçli yorumuyla ‘Doldur ve takılmana bak’ sloganıyla anlatacak1.

60 milyon EcoTank satıldı

2010 yılında piyasaya çıkışından itibaren dünya çapında 60 milyondan fazla EcoTank yüksek kapasiteli mürekkep depolu yazıcı satıldı. EcoTank, müşterilerin baskı maliyetlerini yüzde 90’a kadar azaltmalarını sağlıyor2. Zira yazıcılar, kartuş yerine yüksek verimli mürekkep şişeleri ile geliyor. Epson, sık baskı alınan konutlar ve küçük ofisler için sayfa başına ultra düşük maliyetle zahmetsiz baskı sağlayan ödüllü EcoTank yazıcı serisini yakın vakitte yeniledi. Epson’ın yeni EcoTank yazıcılarının tümü markanın Micro Piezo Isısız Teknolojisi’ne sahip ve bu sayede daha az yedek kesim gereksinimi ile daha düşük güç tüketimi de sağlıyor.

Konuttan çalışmayla gereksinimler arttı

Epson Europe Lideri Yoshiro Nagafusa, paydaşlık hakkında şu yorumlarda bulunuyor: “Usain Bolt, bizim için kusursuz bir ortak! Dünyanın en tanınmış yüzlerinden biri ve sempatik karakterinin düşük maliyetli baskı çözümlerimizin eğlenceli, akılda kalıcı ve ilgi cazibeli bir biçimde hayata geçmesine yardımcı olacağını düşünüyorum. Daha evvel hiç olmadığı kadar hayli insanın konuttan çalışmaya başlamasıyla ve çağdaş aile hayatının daha ağır bir tempo kazanmasıyla bir arada şu periyot, EcoTank yazıcılarımız ve sundukları tasarruf avantajları hakkında farkındalık yaratmak için en hakikat vakit haline geldi.”

Bolt: hayatı kolaylaştırmak için bir adım

Usain Bolt ise şu biçimde konuşuyor: “EcoTank yazıcıları tanıtmak için Epson’la çalışıyor olmaktan epeyce memnunum. Sadece hakikaten bir fark yaratabileceğine inandığım markalarla iştirak kuruyorum. EcoTank yazıcılar kartuşla baskının niye olduğu biroldukça sorunu ortadan kaldırıyor, ben de ömrün biraz olsun kolaylaşmasına yardımcı olan her şeyi uyguna yanlışsız atılan bir adım olarak görüyorum. Ama bundan epey daha fazlası da var! Daha düzgün bir gelecek için çalışmak üzere, paylaştığımız biroldukça ortak bedel bulunuyor. Epson için tüm sıkıntı eserleriyle, toplulukların büyümesine ve gelişmesine yardımcı olan eserlerle itimat yaratabilmek. Benim içinse her şey; insanların hayalleri ne kadar büyük yahut küçük olursa olsun, onlara hayallerini takip etmeleri için ilham vermekle ilgili.”