Galatasaray-Alanyaspor maçında VAR konuşmaları ortaya çıktı!

PeLe

New member
Galatasaray-Alanyaspor maçında VAR konuşmaları ortaya çıktı! Galatasaray, sahasında Alanyaspor ile 2-2 birliktee kaldı.

Karşılaşmaya ise verilen hakem kararları damga vurdu. Bilhassa sarı kırmızılı futbolcu Sacha Boey’in kırmızı kart gördüğü duruma büyük reaksiyon gösterilirken, flaş bir gelişme yaşandı. Bütün Türkiye’nin tartıştığı Sacha Boey’in gördüğü kırmızı karttaki ‘VAR’ diyaloğu ortaya çıktı.

Tüm yaşananlar daha sonrası bütün Türkiye’nin tartıştığı Sacha Boey’in gördüğü kırmızı kartla ilgili değerli bir diyalog ortaya çıktı.

“Hocam gel, istersen bir izle”

Sarı kırmızılı topluluğun isyan ettiği kelam konusu konumla ilgili VAR hakemi Koray Gençerler’in, Ali Palabıyık’ı çağırıp “Hocam gel, istersen bir izle” dediği öğrenildi.

“Ben nazaranceğimi gördüm. Bana ne sunacaksın”

Palabıyık’ın ise “Ben nazaranceğimi gördüm. Bana ne sunacaksın” cevabını verip VAR’ın izleme tavsiyesini geri çevirdiği açıklandı.

Karşılaşmada Alanyaspor’un süratli atağında sarı-kırmızılı oyuncu, 31. dakikada orta alanda Candeias’a yaptığı hareket daha sonrasında orta hakem Ali Palabıyık tarafınca direkt kırmızı kartla oyundan atılmıştı.

KAYNAK: SABAH