Gülben Ergen sahnede bayılmıştı: Annelik bu biçimde içselleştirmek mi?

Morgoth

New member
Düzcespor’un şampiyonluk kutlaması için sahne alan Gülben Ergen, sahnede kötüleşip hastaneye kaldırıldı. Ergen, taburcu olduktan daha sonra toplumsal medyada hesabından açıklama yaptı.

TFF 3. Lig 2. Küme’de şampiyon olan Düzcespor’un kutlamalarında sahne alan sanatçı Gülben Ergen, ikinci müziğini söylemiş olduği esnada elbisesine takılarak düşüp, bayıldı.

Ambulansa alınan Ergen, tedavisinin akabinde tekrar sahneye çıktı. Bu olayın daha sonrasında tansiyonu düşen Gülben Ergen hastaneye kaldırıldı.

‘SAHNE ÜZERİNDE KUSTUM’

Hastaniçin taburcu olduktan daha sonra toplumsal medya hesabından açıklama yapan müzikçi, “Şimdi Düzce’den geriye kalanlara baktım. Meslek ömrümde birinci sefer sahniçin ambulansa, daha sonra da hastaneye kaldırıldım. Düştükten daha sonra tüm gücümle tekrar döndüm sahneye. Elimden gelen tüm çabamla sahneme, müziklerime devam ettim. Sahne üzerinde kustum. Gündüz ben Düzce’ye yola çıkarken oğlumun mide bulantısı başladı. Sahneye çıkmak üzereyken de öbür oğlum mide bulantısı ve kusma yaşadı. Annelik bu biçimde içselleştirmek mi? Bilmiyorum lakin tansiyonum o kadar düşük çıktı ki, anısı olmayan bir Anneler Günü kaldı bende. Arayan, yazan, yanımda hissettiğim tüm dostlarım, meslektaşlarım hepinize teşekkür ederim. Dostluk, kardeşlik ölmemiş. Şampiyon Düzcespor’u kutluyorum ve Düzce seyircime anlayışı için teşekkür ediyorum” dedi. (HABER MERKEZİ)