Güntekin Onay’dan Acun Ilıcalı’ya Exxen cevabı

Morgoth

New member
Exxen ve TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, dün akşam Haber Global’de yayınlanan Candaş Tolga Işık’ın sunduğu ‘Az Evvel Konuştum’ programına konuk oldu. Ilıcalı, ünlü spiker Gültekin Onay’a Twitter hesabından yaptığı ‘Exxen’ paylaşımı niçiniyle kırgın olduğunu lisana getirdi: “Güntekin Onay’a önemli derecede bozuldum. Niçin tweet atıyorsun. Arayıp sorsana. Benim arkadaşımsın sen ya! Niçin tweet atıyorsun. Ben senin kurumun hakkında tweet atıyor muyum? Hiç mi bir yerde arıza olmuyor. Kusura bakma Güntekin, çalıştığın kurumda bir platform. Orada bir arıza olsa ben takipçilerime tweet atarak anons etmiyorum. Sevdiğim adamlar bu biçimde yapınca üzülüyorum” dedi.

Ilıcalı’nın bu kelamlarının akabinde Gültekin Onay da, Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. Onay, “Girişimciliği, projeleri ve başarılarıyla gurur duyduğum bedelli dostum Acun Ilıcal’nın Exxen ile ilgili yaşanan teknik meselemi şahsi algılamasına şaşırdım. Bu kadar emek ve büyük yatırım var. Farkındalık olsun ki bunlar yaşanmasın. Arkadaşlar aradı, sağolsunlar. Halloldu” tabirlerini kullandı.

Onay toplumsal medya hesabından yaptığı birinci paylaşımda ödeme yaptığı biçimde Exxen’e giriş yapamadığını belirtmiş, şu sözleri kullanmıştı:

“Exxen’e üye olabilmek için 1.5 saattir uğraşıyorum. Web sitesinden başaramadım. 9300’a bildiri attım. Fiyat ödendi, bu defa de şifre gelmedi. 19:45 maçlarına yetişemedim. 22:00 için umudum devam ediyor!”