HONOR her 28,5 saniyede bir akıllı telefon üretebilecek

Undertaker

New member
Global akıllı aygıt üreticisi HONOR, şirketin kendi kendini finanse eden birinci fabrikası HONOR Akıllı Üretim Sanayi Parkı’nı Çin’de hayata geçirdi. Bu merkez, yeni eser kalite denetiminin sertifikasyonu, amiral gemisi aygıtlarının üretimi ve yeni teknolojilerin yanı sıra teknoloji kuluçka merkezleri ve HONOR’un yapay zeka üretim kapasitesinin oluşturulmasına ortam sağlayacak. HONOR’un yeni tesisi, global tüketicilere birinci sınıf eserler sunarken, şirketin sınıfının en uygunu kullanıcı tecrübesi sağlama maksadını destekleyecek.

HONOR Device Co. Ltd. CEO’su George Zhao, “Premium teknolojik eserler sağlayıcısı olarak, önder bir global marka olma seyahatimize devam ederken, güvenilirlik ve kalite standartlarımızı sağlamak bizim için her şeyden kıymetli olacak. Genişleyen eser yelpazemizin en yüksek kalitede bulunmasına imkan verecek yeni üretim tesisimizi açmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Her 28.5 saniyede bir akıllı telefon üretiliyor

HONOR’un Akıllı Üretim Sanayi Parkı, 75 mikrona kadar montaj hassasiyetine ulaşabilen bir otomatik montaj makinesi dahil olmak üzere sanayi başkanı yüksek hassasiyetli otomatik üretim teknolojileriyle donatıldı.

Otomatik batarya montaj ekipmanı, yabancı cisimleri (40 mikrona kadar küçük) algılayabilen ve gerçek vakitli basıncı izleyebilen; üretilen pillerin güvenliğini sağlayan ve manuel çalışmanın niye olduğu güvenlik risklerini azaltan yüksek hassasiyetli optik algılamayı benimsiyor. Üretim sınırının yüzde 75’i otomasyon kullanılarak tamamlandı ve bu sınırın, yüzde 40’tan fazlası HONOR’un kendi Araştırma ve Geliştirme takımı tarafınca yapıldı. Şirketin yeni otomatik üretim çizgisi her 28,5 saniyede bir akıllı telefon üretme kapasitesine sahip.

Montaj sınırının her etabının yakından izlenmesi ile üretimden evresinden test kademesine kadar kalite denetim sağlanıyor. Bir anormallik algılandığında, ihtar sistemi devreye giriyor ve akabinde sorunun vaktinde düzeltilmesi sağlanıyor.

Standartların ötesine geçen premium ürünler

Sanayi ve sertifikasyon standartları ile operatör firmalarının ihtiyaçlarını kapsamlı bir biçimde inceleyen HONOR, dünya çapındaki bu siyasetleri karşılamak için kendi kalite standartlarını oluşturdu. Şirketin, tasarım, geliştirme, materyal, üretim ve kullanıcı tecrübesi başta olmak üzere 600’den çok kalite standardı bulunuyor.

HONOR Akıllı Üretim Sanayi Parkı, güvenilirlik, düzenleyici ve etraf müdafaa laboratuvarı dahil olmak üzere sanayi başkanı laboratuvarlara sahip. Bu laboratuvarlar hem gereç tıpkı vakitte eser denetimleri yapıyor. Tesiste, üretimdilk evvel gelen tüm gereçler üzerinde yaklaşık 200 adet test gerçekleştiriliyor ve bu testler üretim daha sonrası da devam ediyor.

Gelişime ve kaliteye paha veren kültür

Akıllı Üretim Sanayi Parkı, HONOR’un yeni kuşak üretim yetenekleri için bir kuluçka merkezi olarak hizmet verecek ve şirketin en üst seviyede kaliteli aygıtlar sunmasını sağlayacak. HONOR, çalışanlarına kapsamlı bir eğitim sağladığı üzere daima gelişime kıymet veren bir kültürü de teşvik ediyor. HONOR ayrıyeten tüm alanlarda “önce kalite, tecrübe kazanır” stratejisini benimsiyor. Tüm bu gayretler yardımıyla HONOR, tüm bölümün ilerlemesine katkıda bulunmayı ve tüketiciler için dengeli, yüksek kaliteli eserler tasarlamayı hedefliyor.