İsmail Kartal: Kırmızı kart işimizi kolaylaştırdı

PeLe

New member
İsmail Kartal: Kırmızı kart işimizi kolaylaştırdı Fenerbahçe Teknik Yöneticisi İsmail Kartal, Çaykur Rizespor’u 6-0 mağlup ettikleri maçın akabinde açıklamalarda bulundu.

İsmail Kartal’ın açıklamaları şöyle:

“Kırmızı kart işimizi kolaylaştırdı”

“Rizespor’un agresif oynayacağını iddia ediyorduk. Sabırlı ve sakin olmamız gerektiğini söylemiştim. Çok motive olmuşlardı lakin kırmızı kart işimizi kolaylaştırdı, grup rahatladı. Erken bulduğumuz gol ve penaltı golleriyle devre 3-0 bitti. Farklı kazandık, mutluyuz”

“Oyuncularım bundan keyif alıyor”

“4 lig, 1 de hazırlık maçında gol yemedik fazlaca şükür. Oyun ortasında mevkileri fazlaca değişiyoruz, rakibi şaşırtmak istiyoruz. Oyuncularım da bundan keyif alıyor, bana bunu söylüyorlar.”

“Rizespor’un büyükleri vardır”

“Rizespor’a muvaffakiyetler diliyorum. Rizespor’un büyükleri vardır, buraları değil, hayli hoş yerleri hak ediyorlar.”

“Arda Güler her geçen gün oynamaya çalışıyor”

“Arda Güler her geçen gün oynamaya çalışıyor, oynatmaya çalışıyoruz. grupta bir istikrarımız var, herkes elinden geleni yapıyor. Arda’yı da bütün oyuncularımı tebrik ettiğim üzere kutluyorum. Herkese birebir mesafedeyim”

”Miguel Creso hastanede”

“Miguel Creso hastanede, cumartesi günü MR sonuçları çıktıktan daha sonra durumu değerlendireceğiz.”