İsmail Kartal: Şampiyonluk talihimiz devam ediyor

PeLe

New member
İsmail Kartal: Şampiyonluk talihimiz devam ediyor Fenerbahçe Teknik Yöneticisi İsmail Kartal, gündeme dair açıklamalarda bulunuyor.

Kartal’ın açıklamaları şu biçimde:

“Fenerbahçe’ye geliş sürecimden bahsetmek istiyorum. hayatımın epey değerli bir modülü, en büyük memnunlukları burada yaşadığım Fenerbahçeme tekrar 2. defa bu vazifesi layık goren sayın liderimiz Ali Koç ve idaremize teşekkür ediyorum.”

“Hiç tereddüt etmedim”

“Ben, liderimizle hayli samimi bir görüşme içerisinde nazaranve talip oldum. Liderimiz beni aradığında hiç tereddüt etmeden, birinci günkü üzere heyecanla görüşmeye gittim. “Sorumluluk alırım, kelam konusu Fenerbahçe ise bu sorumlulukları omuzumda taşırım” dedim. Liderimiz bana giden teknik yöneticiyle ilgili yaşanan süreci, benden bekleneni açık açık anlattı. Ben de sorumluluk alacağımı söylemiş oldum. hayatımın büyük bir kısmını bu topluluğa verdim ve vermeye hazır bir beşerim. Bu yüzden nazaranvi kabul ettim.

“Yetenekleri ile mental düzeyleri birebir durumda değil”

7-8 gündür grupla birlikteim. Oyuncularımızın mental olarak güzel olmadığını gördüm. Yetenekleri ile mental düzeyleri birebir durumda değil. Oyuncularımızı mental olarak üste çıkarmak için ben ve grubum çalışıyoruz.

“Şu an vakit içinde yarışıyoruz”

“Fenerbahçe topluluğunun nasıl bir kadro görmek istediğini biliyorum. En büyük meselemiz vakit. Şu an vakit içinde yarışıyoruz. Kâfi vaktimiz olmamasına karşın şimdiden oyuncularımızdan müspet elektrik aldım. Bu durum beni mutlu etti.”

“Şampiyonluk talihimiz devam ediyor”

Taraftarlarımız vakit zaman haklı olarak reaksiyon gösterdiler. Taraftarlarımız her vakit haklıdır. Onlar var ise biz de varız. Fenerbahçe’ye gelmedilk evvel maçları izlerken üzülüyordum. Bu grubun daha fazlasını yapabileceğini biliyordum. 17 puan geride olsak da şampiyonluk bahtımız devam ediyor. 3 kulvarda yarış halindeyiz.

“Bugün birlik ve birliktelik olma günü”

Yarın oynanacak maçı milat olarak görüyorum. Taraftarımız birinci dakikadan son dakikaya kadar bizi desteklesin. Çok şeyin kısa vakit ortasında değişeceğine ben inanıyorum. Bugün birlik ve birliktelik olma günü. Biraz vakte muhtaçlığımız var. Güzel görü ve sabırla, taraftarlarımızın bize inanmasıyla muvaffakiyete ulaşacağımızı düşünüyorum.

“Futbolcularıma bu formanın pahasını anlattım”

Futbolcularıma bu formanın pahasını anlattım. Bu formayı giymenin ne demek olduğunu anlattım hepsine. Dün bir toplantı yaptım ve oyuncularımı özel hayatlarına dikkat etmeleri konusunda uyardım. Ben inançlıyım ve oyuncularıma inanıyorum. Ben buranın teknik sorumlusu olarak kendimde müspet güç görüyorum. Biraz sabırla bu işleri değiştireceğimize inanıyorum.

“Mesut Özil dünyaca çapında bir yetenek”

Mesut Özil dünyaca çapında bir yetenek. Kendisiyle dün görüştüm. Kendisi de bu toplantıda epey memnun oldu. Kimi ufak tefek sorunlar olabilir. Bundan daha sonra daha uygun olacağını düşünüyorum. Mesut, İrfan Can, Nazım Sangare fark etmez. Hepsi bizim oyuncularımız.