KoçDigital’den data ve ileri analitik için eğitim atılımı

Mezopotamya

New member
KoçDigital Academy; Boston Consulting Group, Koç Üniversitesi akademisyenleri ve KoçDigital uzmanları tarafınca oluşturulan programla bilgi analitiği alanında derinleşmek isteyen bölüm ve departman bağımsız tüm profesyonellere yönelik eğitim veriyor.

Şirketten yapılan açıklamaya nazaran, bilgiden kıymet üretmeyi hedefleyen kurumların tahlil ortağı KoçDigital’in dal bağımsız tüm profesyoneller için hazırladığı KoçDigital Academy “İş Dünyası için Bilgi ve Analitik (Data & Analytics for Business) Programı”nın yeni periyodu 8 Kasım Pazartesi günü başlayacak.

KoçDigital, Boston Consulting Group (BCG) ve Koç Üniversitesi iş birliği ile düzenlenen program, dataya odaklı çalışmak isteyen profesyoneller için özel olarak tasarlandı. Çevrim içi gerçekleşecek programa iştirak için kayıtlar 1 Kasım’a kadar devam edecek.

Üretimden pazarlamaya, insan kaynaklarından bilgi teknolojilerine (BT) kadar kurumların tüm iş süreçlerinde datadan bedel yaratmak isteyen her profesyonelin katılabileceği KoçDigital Academy “İş Dünyası için Bilgi ve Analitik Programı”ndan bugüne kadar 130 iş insanı mezun oldu.

Tecrübe odaklı eğitim

Program, ileri analitik, büyük bilgi, yapay zeka ve objelerin interneti üzere ileri teknolojileri günümüzün gelişen yeni iş modelleriyle entegre ederek bölüm tecrübeli mentorlar eşliğinde proje tecrübesi odaklı bir eğitim modeli sunuyor.

BCG’nin dünya çapındaki farklı dallardan gerçek iş tecrübelerinin yanı sıra KoçDigital’in kapsamlı iş pratikleri ile zenginleştirilen program, Koç Üniversitesi akademisyenleri ve müfredatıyla destekleniyor. Salgın koşullarında çevrim içi gerçekleşen program, esnek uygulamasıyla profesyonellerin eğitime ayırdıkları vakti daha verimli kullanma ve “iş ortasında pratik yapma” avantajı da sunuyor.

Programa kendi iş alanlarında gelişmiş analitik ve yapay zeka tahlillerini kullanan, giderek büyüyen bilgi idaresi, tahlili ve ilgili başka BT gruplarıyla çalışma gereksinimi duyan kesim bağımsız tüm iş profesyonelleri katılabiliyor.