Konserinde ‘gözünün düştüğü’ öne sürülen Katy Perry: Gösterinin kesimiydi

Morgoth

New member
Şarkıcı Katy Perry, konseri sırasında gözünün rahatsızlandığı öne sürülen görüntü hakkında konuştu. Instagram hesabından paylaşım yapan Perry, kelam konusu imgelerin performansının bir kesimi olduğunu söylemiş oldu.

Instagram hesabından viral görüntüyü bir daha paylaşan müzikçi, gösterinin “durmaksızın parti yapmakla” ilgili olduğunu belirterek, bozuk bir oyuncak bebek gözünün taklidini yaptığını söz etti. Müzikçi, “Şovun kesim listesi, 2008’e kadar giden bir heyecan treni. Bu gösteri, şartsız sevgiyi bulmakla alakalı olan ve (benim için) tuhaf bir biçimde hiç bir biçimde politik olmayan, aralıksız bir parti. Göğüslerimden bira da döküyorum (bu da bir parti aldatmacası, süt salgılamıyorum sizi şapşallar)” sözlerini kullandı.

Ne olmuştu?

Şarkıcı Katy Perry’nin gözünün rahatsızlandığı öne sürülen görüntünün toplumsal medyada viral oldu. Müzikçinin dinleyicileri endişelendiklerini belirtti. Katy Perry TV isimli bir TikTok sayfası tarafınca yayınlanan görüntü, yalnızca bir günde 17 milyondan fazla izlendi.

Videoda Perry’nin gözlerinden biri kapalıyken oburu titreyerek açılıp kapanıyor. Birfazlaca kullanıcı, takma kirpik yapıştırıcısının Katy Perry’nin gözünü kapattığını düşünürken, başka kullanıcılar da müzikçinin migreni olduğunu ya da gerilim yahut yorgunluk niçiniyle göz spazmı geçirmiş olabileceğini düşünüyordu. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)