Luka Modric: Penaltı sonucu yanlıştı

PeLe

New member
Luka Modric: Penaltı sonucu yanlıştı Hırvatistan kaptanı Luka Modric, Arjantin’e yenildikleri müsabaka daha sonrası konuştu. Maçı kaybettikleri için fazlaca üzgün olduklarını belirten oyuncu, verilen penaltı sonucunın yanlış olduğunu söylemiş oldu.

‘EN KÖTÜLERİNDEN BİRİYDİ…’

Modric mevzuyla ilgili açıklamasında, “Üzgünüz, bir Dünya Kupası finali daha oynamayı düşünmüştük ancak olmayacak. Hakemler hakkında konuşmam fakat bu en berbatlardan bir tanesiydi. Yalnızca bugünden bahsetmiyorum, tam bir felaketti. Verilen penaltı muhakkak kilit bir an evet fakat karar yanlış. Oyunu da epey değiştirdiği açık. Olan oldu, değiştiremeyiz, Arjantin’i tebrik ederiz” kelamlarını kullandı.

Lionel Messi’nin performansına da değinen Modric, “Messi’yi tebrik ederim. Finalde güzel talihler diliyorum. İnanılmaz bir turnuva geçiriyor ve büyüklüğünü gösteriyor” açıklamasını yaptı.

Modric Hırvatistan Ulusal Kadrosu’nu bırakıp bırakmadığı ile ilgili soruya ise, “Hırvatistan’la son maçım mıydı bilemiyorum. Şu anda bunu konuşmanın vakti değil” diyerek açıklamalarını tamamladı.