Montella’dan Belhanda kelamları: Büyük bir fark var…

PeLe

New member
Montella’dan Belhanda kelamları: Büyük bir fark var… Spor Toto Harika Lig’in 10. haftasında Kasımpaşa ile deplasmanda karşılaşan ve alandan 4-1’lik farklı galibiyetle ayrılan Adana Demirspor’da Teknik Yönetici Vincenzo Montella, müsabakanın akabinde düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı.

Galibiyet için memnun olduğunu söz eden Montella, “Aslında bu galibiyet için fazlaca memnunum. Şiddetli bir deplasmanda düzgün bir galibiyet aldık. Bunu âlâ ve organize bir gruba karşı yaptık. Vakit zaman maçta birtakım enstantanelerde bizi epeyce sıkıntı duruma düşürebilen bir ekip vardı karşımızda. Kasımpaşa’yı tebrik etmek istiyorum. Yeterli bir kadro. Bizim futbolcularımız da maçı sonun kadar bırakmadılar. 2-1 olduğunda dahi kadromuz yakta kalmayı başardı. Uygun bir galibiyete elde ettik. bu biçimde bir deplasmanda bu biçimde bir galibiyet bizim için önemliydi” tabirlerini kullandı.

Belhanda hakkında da konuşan Montella, “Geçen sene ile bu sene içinde büyük bir fark var. Geçen sene birkaç sakatlık yaşadı ve fizikî olarak geride kaldığı devirler oldu. Kendisini tebrik etmek istiyorum. Bir forvet üzere hem gol atıp tıpkı vakitte asistler yapıyor. Performansı niçiniyle sizlerin huzurunda kendisini tebrik etmek istiyorum” açıklamasını yaptı.