Netflix Türkiye’den Ece Üner’in gündem olan ‘tespitine’ gönderme

Morgoth

New member
Netflix Türkiye, ‘İşin Aslı’ programında psikolojiye ait yaptığı “Psikolojide bir kural varmış” tespitiyle toplumsal medyada gündem olan Ece Üner’e esprili bir biçimde göndermede bulundu. Netflix Türkiye Twitter hesabından yapılan paylaşım binlerce etkileşim aldı.

Spiker Ece Üner, konuk olduğu Aslı Şafak’ın ‘İşin Aslı’ programında “Psikolojide bir kural varmış: 3 dakikadan fazla bir arbede uzuyorsa ve birisi sıkıntıyı uzatıyorsa o seninle ilgili bir sorun değildir. O, onunla ilgili sorunmuş. Bunu anladığın andan itibaren aslına bakarsanız aydınlanıyorsun. Vay bana nasıl söylenir, vay beni sevmiyor mu, beni aşağılıyor mu, beni aldatıyor mu… Sen değilsin kardeş sıkıntı. Egonu öldür. Ego esasen çok büyük bir düşman” sözlerini kullandı.

‘PSİKOLOJİDE BİR KURAL VARMIŞ…’

Netflix Türkiye, toplumsal medyada gündem olan konuşmaya gönderme yaparak, “Psikolojide bir kural varmış, üst üste 3 sefer bir diziyi önermene karşın karşındaki kişi izlemiyorsa bu seninle ilgili değil onunla ilgili bir durummuş” yazdı.

Ece Üner de Netflix Türkiye’nin tweetine, kendi fotoğrafının Netflix’in tanınan dizisi “Squid Game”de yer alan karaktere yerleştirilmiş halini paylaşarak, “Bence artık oyun müddetlerini revize etmelisiniz” halinde karşılık verdi.