Nicolas Cage’den ‘uzaylı’ açıklaması: Olağan olduğumu öğrenince şok oldum

Morgoth

New member
“Hayalet Sürücü”, “Melekler Şehri”, “Savaş Tanrısı” ve “Yüz Yüze” sinemalarıyla tanınan oyuncu Nicolas Cage, çocukken kendisini uzaylı zannettiğini ve olağan insan organları ile bir iskeleti olduğunu öğrendiğinde, bunun kendisi için tam bir şok olduğunu söylemiş oldu.

Kayıp Rıhtım’ın Daily Mail’den aktardığına bakılırsa, Cage, Rampstyle mecmuasına verdiği yeni bir röportajda, “Babam bana kendisini bana tanıtmak zorunda hissettiğini söylemiş oldu zira ben tam bir uzaylıymışım. Çocukken tabibin muayenehanesine gittiğim gün olağan organlara ve olağan bir iskelete sahip olduğumu öğrendiğimde şok olmuştum. Zira diğer bir gezegenden geldiğime emindim” sözlerini kullandı.

Diğer beşerlerle temas kurmakta kuvvetlik çektiğini belirten Cage, “The Man Who Fell to Earth (Dünyaya Düşen Adam) sinemasında David Bowie’yi gördüğümde bir şeyler yapmam gerektiğini anladım. bu biçimdece bir oyuncu oldum” diye konuştu.

MEZARLIKTAKİ YERE PİRAMİT MOZOLE İNŞA ETTİRMİŞTİ

Nicolas Cage daha evvel de küçülmüş başlar, albino kobralar, bir karga, egzotik sanat yapıtları, kelamda perili bir malikane ve sonrasındasında geri vermek zorunda kaldığı 276 bin dolarlık çalıntı bir Tyrannosaurus kafatası da dahil olmak üzere bir dizi eser satın alarak gündeme gelmişti.

Cage ayrıyeten, 2010 yılında New Orleans’taki bir mezarlıktan arazi satın alarak yaklaşık 3 metre yüksekliğinde bir piramit mozole inşa ettirmişti.