Redmond’dan övgü dolu kelamlar: “Sağır oldum!”

PeLe

New member
Redmond’dan övgü dolu kelamlar: “Sağır oldum!” Kara Kartal’ın İngiltere Premier Lig temsilcisi Southampton’dan kadrosuna kazandırdığı Nathan Redmond, ülkesinini basınına açıklamalarda bulundu. Beşiktaş ’ta karşılaştığı ortamla ilgili olarak Daily Mail’e konuşan deneyimli kanat oyuncusu, Başakşehir müsabakasıyla birinci kere çıktığı Vodafone Park için, “Bu çeşit bir atmosferde birinci defa oynadım. Daha evvel bilhassa genç yaş kümelerinde düşmanca atmosferler yaşadım fakat bu farklı bir şeydi. Isınmaya çıktığımızda stat neredeyse doluydu. Durmadan müzik söylemiş olduler, top rakipteyken kulak tırmalayan bir ıslık çaldılar. Bir noktada neredeyse sağır oldum!” tabirlerini kullandı.

‘Dele, Beşiktaş’ı övdü’

Yakın arkadaşı Dele Alli’nin, kendisinin Beşiktaş’a transferinde tesirli olduğunu belirten Redmond, “Beşiktaş’ın teklifi, benim konfor alanımdan çıkmak için bir talihti. Bir biçimde İngiltere’de kalmak kolay olurdu lakin yeni bir çabaya gereksinimim vardı. Ailem, yeni bir tecrübe için bana takviye oldu veDele ile konuştuğumda Beşiktaş’ı bana sahiden övdü. Muhtemelen benimle emsal bir konumdaydı. Yeni bir başlangıcın ve farklı bir şeyin tadını çıkarmak ve yeni bir şeyler öğrenmek için İngiltere’nin dışına çıktık. Bu şahane kenti ve külçeşidini ve insanları bu kulübe aşık eden şeyleri öğrenmek için sabırsızlanıyorum” kelamlarını sarf etti. (Fanatik)