Reha Muhtar’dan ‘şiddet’ argümanlarına cevap

Morgoth

New member
Eski televizyoncu Reha Muhtar, 13 yaşındaki çocuğunun kendisinden şiddet gördüğü savlarını yalanladı. Toplumsal medya hesabından bir paylaşım yapan Muhtar, “Yalan, iftira ve manipülasyonla mahkemede istendiği üzere daha fazla para almak için çocuklarımı epey makus oyunlara alet etmeye çalışıyorlar” dedi.

Muhtar, Instagram hesabından yaptığı açıklamada çocuğunun tabirini de paylaştı. Reha Muhtar ve Deniz Uğur’un kızı Mina, sözünde, “Diğer ifadeyi babam benim kıymetimi bilsin diye o denli verdim. Tartışsak da ben daima babamın yanında kalmak istiyorum. Babamdan şikayetçi olduğumu bir anlık sonla söylemiş oldum. Babamdan katiyetle fizikî şiddet görmemekteyim” sözlerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Eski televizyoncu Reha Muhtar’ın eski eşi Deniz Uğur geçen günlerde, 13 yaşındaki çocuğunun Reha Muhtar tarafınca darp edildiğini söyleyerek, “Mina, babası Reha’nın evvelki cuma günü epeyce makus dövdüğünü söylemiş oldu. Hatta ‘Bu sefer epeyce makus dövdü’ diyerek evvelki davranışlarını da teyit etmiş oldu. aslına bakarsanız Mina babası hakkında daha evvel yaralama cürmünden şikayetçi olmuştu. daha sonra babası baskı kurunca şikayetinden vazgeçti. Çocuk bana bedenindeki darp izlerini gösterdi. Kızımın kollarında ve bacaklarında çürükler ve ezikler vardı. Ellerinin üzerinde de ısırık izleri gördüm” dedi.