Ronaldo: Yakında yineda birlikte olacağız

PeLe

New member
Ronaldo: Yakında yineda birlikte olacağız Manchester United’da, teknik yönetici Erik Deri Hag’ın oynatmadığı Tottenham maçını 90 dakika sona ermeden terk eden Cristiano Ronaldo, takım dışı bırakılmasının akabinde birinci açıklamasını yaptı.

Instagram’dan yaptığı paylaşımda “Kariyerim boyunca rakiplerime ve çalıştığım hocalara her vakit saygılı davranmaya çalıştım. Ben hiç değişmedim. 20 yıldır birebir şahısım, birebir profesyonelim” diyen Ronaldo şu biçimde devam etti: “Gençken, benden yaşlı ve deneyimli oyuncular, benim için her vakit kıymetliydi. Her vakit gençlere örnek olmaya çalıştım. Bu hiç değişmedi. Lakin bunu yapmak ne yazık ki her vakit mümkün olmuyor. kimi vakit o anın sıcaklığıyla en uygununu yapamıyoruz.

Baskıya boyun eğmek asla bir seçenek değil. Hiç de olmadı. Şu anda çalışmaya devam etmem ve grup arkadaşlarıma dayanak olmam, her an hazır durumda olmam gerektiğini hissediyorum. Burası Manchester United. Birlik olmalıyız. Yakında yineda birlikte olacağız.”

37 yaşındaki Cristiano Ronaldo’nun United’daki mukavelesi bu dönem sonunda sona erecek. (HABER MERKEZİ)