Seren Serengil canlı yayında tartışırken kötüleşti: ‘Çenesi kitlendi’

Morgoth

New member
Magazin programı sunucusu Seren Serengil, bugünkü canlı yayında partneri Bircan Bali ile tartıştı. Serengil, programın açılışında Bircan Bali ve Arto’ya gönderme yaparak “Ben yokken programda gereğince halay çekiyorsunuz” dedi.

Serengil’in reaksiyonuna sonlanan Bali ise “Sen varken de sıkıntı çekiyoruz” karşılığını verdi.

Sözünün kesilmesine reaksiyon gösteren Serengil, “Sözümü kesme, ben konuşuyorum. Sözümü lütfen kesme” tabirlerini kullandı.

Serengil’in buyruk kipiyle konuşmasına öfkelenen Bircan Bali, “Efendim? Ben de konuşuyorum şu an. Lütfenli konuşuyorsak düzgün olur buyruk kiplerini bırakalım onlar Amerika’da kaldı” kelamlarını kullandı.

Tartışmanın üzerine kötüleşen Seren Serengil, hastaneye kaldırıldı. Serengil’in durumu hakkında bilgi veren sevgilisi Mustafa Tohma Rahman, şunları söylemiş oldu:

“Yüksek tansiyon ve çene kitlenmesi oldu. Müşahede altına alındı, diğer hastaneye sevk edildi. Merak etmeyin” dedi. bircan Bali’nin tutumuna da reaksiyon gösteren Rahman, şu biçimde konuştu:

halbuki bu kızı cuma günü Amerika’ya giderken sizi öptü gitti fazlaca ayıp nitekim. Gittiğinden beri yayında gerisinden yapmadığınız kalmadı. Tansiyonu 22, beyin MR’ı çekiliyor, çenesi hala kitli.” (HABER MERKEZİ)