Tarkan’dan yeni proje paylaşımı: ‘Yeni projeler, sürprizler epeyce yakın’

Morgoth

New member
Korona virüsü salgınının başlamasının akabinde tüm yeni projelerini ve konserlerini erteleyen Tarkan, toplumsal medya üzerinden yaptığı paylaşımla yeni çalışmalarının başlayacağını duyurdu.

Salgının başlamasıyla eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile Almanya’nın Alzey kasabasındaki konutunda yaşamaya başlayan Tarkan, yaptığı paylaşımda, “Yarından itibaren hummalı çalışmalar başlıyor. Yeni projeler, sürprizler epeyce yakın. Heyecanlıyım. O yüzden kaçtı bende uyku muyku. Ha bu saçlara da yarın veda edeceğim artık. tekrar da uzatacağımı sanmam. O yüzden son bir bakış atayım dedim” yazdı.

‘VİRÜSÜ DENETİM ALTINA ALDIĞIMIZDA KAVUŞURUZ’

Tarkan, geçtiğimiz haftalarda bir süre daha sahneye çıkmayacağını duyurmuştu. 21 Eylül’de Instagram hesabından bir paylaşım yapan sanatçı, “Sahniçin, sizlerden bu kadar başka kalmamıştım hiç. Galiba o yüzden de eksik, yarım her şey. Sevginiz, ilginiz, o alkış ve tezahürat sesleriniz, özetle ruhumun ilacı olan o hoş gücünüz olmadan ben ben üzere değilim. Şu virüsü denetim altına aldığımızda (ki o da aşılarımızı çok olacak), düzlüğe çıktığımızda kavuşuruz. Sabredin inci tanelerim” sözlerini kullanmıştı.