The Witcher dizisinin başrolü değişti

Morgoth

New member
Netflix’te izleyicilerle buluşan ‘The Witcher’ dizisinin başrolü değişti. Dizinin birinci kısmından beri Geralt’a hayat veren Henry Cavill’in yerini yeni dönemde Liam Hemsworth dolduracak.

Henry Cavill ve Liam Hemsworth, oyuncu değişikliği haberini toplumsal medya üzerinden tıpkı anda duyurdu. Resmi The Witcher hesabı da Hemsworth’ün başrolü üstleneceğini doğruladı.

Cavill yaptığı açıklamada, “Rivialı Geralt olarak seyahatim hem canavarlarla tıpkı vakitte maceralarla doluydu. Ne yazık ki 4. Dönem için madalyonumu ve kılıçlarımı bırakacağım. Benim yerime Beyaz Kurt’un gömleğini fantastik Bay Liam Hemsworth giyecek. Liam’ın bu büyüleyici ve ayrıntılı karaktere bakışını bakılırsaceğim için coşkuluyum. Liam, sayın efendim, bu karakterin olağanüstü bir derinliği var. Bu derinliğe dalmanın ve orada neler bulabileceğinizi keşfetmenin tadını çıkarın” sözlerini kullandı.

Liam Hemswort ise, “Henry Cavill inanılmaz bir Geralt oldu ve bana dizginleri uzatıp macerasının bir daha sonraki kısmında Beyaz Kurt’un bıçaklarını kullanmama müsaade verdiği için onur duyuyorum. Henry, yıllardır senin hayranınım ve bu sevilen karaktere kattıklarından ilham aldım. Giymem gereken büyük çizmelerim olabilir fakat The Witcher dünyasına adım atacağım için sahiden heyecanlıyım” dedi.