Tuba Büyüküstün Türkiye’den ayrılıyor: Kaygılarım var

Morgoth

New member
Türkiye’den ayrılma sonucu alan oyuncu Tuba Büyüküstün, ikiz kızları Toprak ve Maya ile bir arada Paris’e yerleşti.

Elle Türkiye’nin aralık sayısına konuşan Büyüküstün, Paris’te ne kadar kalacaklarının muhakkak olmadığını belirterek şunları söylemiş oldu:

“Kızlarla bir arada şimdilik buradayız, fakat ne kadar süreceğine dair plan yapmadık. Paris’i fazlaca sevdiğimi ve tıpkı İstanbul üzere burada da kendimi konutumda hissettiğimi daima söylemiş oldum Kızlar okula gidiyor, ben de günlük işlerimi hallediyorum” dedi.

‘ENDİŞELERİM VAR’

Anneliğin kendisini değiştirdiğini tabir eden Büyüküstün, “Artık hiç bir vakit tek kişilik düşünmüyorsun. Birinci anne olduğum vakit içinder demiştim; artık ölmek hayli zor” sözlerini kullandı.

Çocukları için telaşlarını de lisana getiren oyuncu, şu biçimde konuştu:

“En epey kızlarımın geleceği için endişeleniyorum. Çocuklarım ismine nasıl bir dünyanın bizi beklediğini bilmiyorum. Umarım bu kaygıların hepsi boştur. Kızlarıma büsbütün açığım. Bilsinler ki ben eksiksiz değilim. Tasalarım var, sıkıntılarım var, saçmalıklarım ve kendimi düşük hissettiğim, hatta pes ettiğim vakit içinder var.” (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)