14 yıl daha sonra gelen fotoğraf Aşk-ı Memnu’yu hatırlattı

Morgoth

New member
DUVAR- “Aşk-ı Memnu” dizisinin başrol oyuncuları Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, dizinin direktörü Hilal Saral ile buluştu. Saral, oyuncularla birlikte çekildiği fotoğrafı dizinin hayranlarının beğenisini topladı.

Fotoğrafa, “Ben insanlık tarihinde bu biçimde bir dizi ne gördüm ne işittim ve asla fakat asla tekrar birebiri gibisi yapılmayacak”, “Bu hoşlukların bir fotoğraf karesinde kalmayacak bulunmasına o kadar seviniyorum ki. Âlâ ki yine bir arada dönüyorlar” üzere yorumlar yapıldı.

“Aşk-ı Memnu”, Halit Ziya Uşaklıgil’in 1899 yılında yayınladığı birebir isimli kitabından uyarlandı. 2008 yılında izleyiciyle buluşan dizi, final kısmıyla Türkiye dizi tarihinin en yüksek izlenme oranına sahip dizisi olmuştu. 14 yıl daha sonra birebir projede bir ortaya geleceği açıklanan ikili, dün gece düzenlenen bir aktiflikte dizinin direktörü ile bir ortaya geldi.

YILLAR daha sonra TIPKI PROJEDE

“Aşk-ı Memnu” dizisinin akabinde Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’u bir ortaya getiren Netflix sinemasının çekimleri devam ediyor.

hemen çabucak resmi ismi bilinmeyen sinemanın İngilizce kod ismi “Last Call For İstanbul” (İstanbul İçin Son Çağrı) oldu. Sinema, yolları bir biçimde New York’a düşen Serin ve Mehmet’in geçmişleriyle hesaplaşmalarını anlatacak. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)