Aleyna Tilki’den Demet Akalın’a ‘dünya starı’ karşılığı: Düzeyin düşeceğini iddia etmeliydim

Morgoth

New member
‘Kulüp’ isimli müziği FIFA tarafınca paylaşılan Demet Akalın, “Oturduğum yerden FIFA’dayım. Neymiş? Kıymetli olan don değil, şarkıymış” diyerek, Aleyna Tilki’ye gönderme yapmıştı. Tilki de toplumsal medya hesabından Akalın’a karşılık vererek, “Gençlere yol açmak yerine, onların hayallerini baltalama isteğinize üzüldüm. Size karşılık verdiğimde karşılığında düzeyin düşeceğini iddia etmeliydim” dedi.

Spor Toto Muhteşem Lig 2021-2022 dönemi şampiyonu Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamalarında, Demet Akalın’ın ‘Kulüp’ müziğiyle eğlenen taraftarların manzaraları FIFA’nın resmi hesabı üzerinden paylaşıldı. Bunun üzerine toplumsal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yapan Demet Akalın, “Adamlar beni dünya starı yapacak! Aleyna (Tilki) duymasın. Hayal kuruyor lakin ben oturduğum yerden FIFA’dayım. Neymiş? Değerli olan don değil şarkıymış” sözlerini kullandı.

‘BENİ DESTEKLEMEYENLERE ARTIK SEVGİM YOK’

Aleyna Tilki de Twitter hesabından Akalın’a göndermede bulunarak, “Dünya starlığını şampiyonlukta müzik çalması zanniçinler Spotify GLOBAL’in sayfasından birinci İngilizce röportajımı izleyebilirler. Bunu yapan birinci Türk olduğum için fazlaca memnunum, beni destekleyenlere teşekkür ederim. Desteklemeyenlere de hürmetim sonsuz fakat artık sevgim yok” yazdı.

Akalın ise Tilki’ye cevap vererek, “Tek rakibin Mustafa Topaloğlu uzay starlığı. Sakin ol şampiyon FIFA’ya söyleriz seni de paylaşır” dedi. Demet Akalın’ın karşılığı üzerine Tilki, “Şu anki kazancımla lüks bir hayat yaşamaktansa, yıllardır yalnız başıma yurt haricinde çalışıyorum. Gençlere yol açmak yerine, onların hayallerini baltalama isteğinize üzüldüm. Size karşılık verdiğimde karşılığında düzeyin düşeceğini iddia etmeliydim. Takipçilerimden özür dilerim” tabirlerini kullandı.