Antalyaspor’da Ersun Yanal’ın yerine Nuri Şahin getirildi

PeLe

New member
Antalyaspor’da Ersun Yanal’ın yerine Nuri Şahin getirildi Antalyaspor’da teknik yönetici Ersun Yanal’la yolların ayrılmasının akabinde bakılırsave futbolcu Nuri Şahin getirildi.

Antalyaspor’dan yapılan açıklamada, “Yönetim şuramız ile futbolcumuz Nuri Şahin içinde yapılan görüşme kararında Nuri Şahin’in Futbol Sorumlusu olarak bakılırsavlendirilmesine karar verilmiştir. Topluluğumuza iyi olmasını temenni ederiz” denildi.

Fraport TAV Antalyaspor Lideri Aziz Çetin, “Kendisi ile 5 yıllığına anlaştık. Güzel olmasını diliyoruz. Futbol sorumlusu olarak bakılırsav alacak hem alt yapı gruplarına tıpkı vakitte A ekibe bakacak. Futbol sorumlusuyken alanda oynayıp oynamayacağına kendisi karar verecek. Kendisi dünya uygunu birisi, tıpkı vakitte epeyce başarılı bir futbolcu. Kendisine fazlaca güveniyoruz” dedi.

33 yaşındaki orta saha oyuncusu Nuri Şahin, akşam saatlerinde ekiple birinci idmanını gerçekleştirdi. İdman öncesi kulüp lideri Aziz Çetin ve yöneticilerle alanda bir ortaya gelen Nuri Şahin, ekibe kısa bir konuşma yaptı.

birinci vakit içinderda kelam alan Antalyaspor Lideri Aziz Çetin, “Sizlere güveniyor ve inanıyorum. Biz yeni hoca arayışımızda kulübü ve kadrosu bilen birini arıyorduk. Çok da uzak bir yere gitmedik, o yüzden futbolun başına Nuri Şahin’i getirdik. Topluluğumuza ve sizlere güzel olmasını dilerim” diye konuştu.

Çetin’in akabinde kelam alan teknik sorumlu Nuri Şahin ise “Çok değerli bir sorumluluk aldım ancak sizlere hayli inanıyorum. Daima bir arada başarılı işler yapacağımıza inanıyorum. Daima birlikte sevinip daima birlikte üzülelim” sözlerini kullandı.

Lider Aziz Çetin ve Nuri Şahin’in konuşmalarının akabinde 3 günlük müsaadeleri sona eren futbolcular yaklaşık 1 saat süren idman yaptı. İdman düz koşuyla başlarken, 5’e 2 top kapma çalışması ve çabukluk çalışmalarıyla bitmiş oldu. (ANTALYA/DHA)